• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رويانيان: سقف قرارداد را رعايت نمي‌كنم
  کد خبر : 615497

  رويانيان: سقف قرارداد را رعايت نمي‌كنم

  رويانيان: سقف قرارداد را رعايت نمي‌كنمReviewed by Aryan on Jun 22Rating:     محمد رويانيان گفت: دولت امسال يك قران به پرسپوليس و استقلال نداده است و اين از مشكلات ما است.    ایران ویج:مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره نظرش نسبت به عدم رعايت قانون سقف قرارداد توسط پرسپوليس گفت: همه انگار يادشان رفته كه سال‌هاي…

  رويانيان: سقف قرارداد را رعايت نمي‌كنمReviewed by Aryan on Jun 22Rating:
   
   
  محمد رويانيان گفت: دولت امسال يك قران به پرسپوليس و استقلال نداده است و اين از مشكلات ما است.

   

   ایران ویج:مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره نظرش نسبت به عدم رعايت قانون سقف قرارداد توسط پرسپوليس گفت: همه انگار يادشان رفته كه سال‌هاي گذشته چه قراردادهايي مي‌بستند، حالا كه من آمدم و راستش را گفتم و اعلام كردم كه سقف را رعايت نمي‌كنم، 10 ـ 15 روز است كه مرا مي‌كوبند. هيچ كسي اين قانون را رعايت نمي‌كرد. ظاهرا راست گفتن هزينه دارد و ما مشغول پرداخت اين هزينه هستيم.

  وي گفت: همه مي‌گفتند كه سقف را رعايت مي‌‌كنيم، اما در واقع اين كار را انجام نمي‌دادند. الان بعضي از باشگاه‌ها مجبورند كه سقف را رعايت كنند و حتي قراردادهاي زير سقف مصوب ببندند. باشگاه‌هايي همچون گهر زاگرس يا صباي قم. صبا الان كه آسيايي شده، نمي‌تواند هزينه سنگيني براي بستن تيمش بكند، ما هم نمي‌توانيم بكنيم، اما مجبوريم. پرسپوليس 30 ميليون يا دست كم 25 ميليون نفر هوادار دارد كه البته از هواداران استقلال بيشتر است. براي برآورده كردن انتظار‌هاي اين تعداد هوادار مجبوريم تيم خوبي ببنديم. علي فتح‌الله‌زاده مدير عامل باشگاه استقلال مجبور است كه چك بدهد تا به هزار بدبختي جايگاه تيم را حفظ كند. ميليون‌ها آدم مي‌‌خواهند پرسپوليس و استقلال خوبي را ببينند، نمي‌شود همه تيم‌ها بازيكنانشان را بگيرند و بازيكناني كه مانده‌‌اند و كسي آن‌ها را نخواست، ما بگيريم. فشار روي امثال پرسپوليس نسبت به صبا بيشتر است. صبا طرفدار زيادي ندارد، اما تيم خوبي است.

  رويانيان كه كمي عصباني هم شده بود، ادامه داد: مدير عامل باشگاه كه نمي‌تواند بنشيند و فقط تماشا كند، دولت امسال يك قران هم به پرسپوليس و استقلال نداده است و اين از مشكلات ما است. مگر در برنامه پنجم توسعه، نيامده كه دولت حق هيچ گونه كمكي به باشگاه‌ها ندارد. خب، با اين حساب اگر باشگاه نتواند خودش پول در نياورد چه كار كند؟ چرا اصلا وجود دارد؟ چرا من را به عنوان مدير عامل سر كار گذاشته‌اند؟ من از زماني كه به پرسپوليس آمده ام تنها 4.5 ميليارد تومان از دولت گرفته‌ام. تراز مالي باشگاه در سال قبل مشخص است و به هر كدام از مسئولان فدراسيون و يا سازمان بازرسي كه آن را خواستند، تحويل مي‌دهم.

  وي خاطر نشان كرد: پرسپوليس سال گذشته تيمش را با 10 و نيم ميليارد تومان بسته است، الان 15 تا 20 درصد افزايش قيمت‌ها هم كه طبيعي است. دولت هم پولي به ما نداده است. پرسپوليس هم كه اصلا تيم پايه‌اي ندارد. پس با اين وضعيت ما بايد دست روي دست بگذاريم و اوضاع را تماشا كنيم؟ ما محكوم به خريد بازيكن هستيم. البته اگر من سه سال مدير عامل پرسپوليس باشم، كار را به گونه‌اي به جلو مي‌برم كه بعد از سه سال اين طور بازيكن نخرم و پرسپوليس از داشته‌هايش در تيم‌هاي پايه استفاده كند.

  رويانيان خطاب به منتقدانش، گفت: نبايد به جاي كمك به يكديگر به هم بتازيم. مديرعامل پرسپوليس بايد چكار كند، وقتي كه قانون مي‌گويد خودت مجبور هستي پول در بياوري. هر چند در اين مدت به من توهين هم شد، اما من، فتح‌الله‌زاده را بزرگ خودم مي‌دانم. همه در فشار هستيم و بايد به يكديگر كمك كنيم. پيش از اين قرار بود نيمي از هزينه‌هاي پرسپوليس را دولت تامين كند و نيمي را خودمان با درآمدزايي كسب كنيم. بنابراين بخشي كه بايد خودم تامين كنم را از طريق برنامه‌ريزي‌هاي اقتصادي و جذب اسپانسر بايد به دست بياورم. كجاي اين موضوع خلاف است؟

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس كه صبح امروز (جمعه) در برنامه تلويزيوني «ورزش و مردم» حاضر شده بود، در واكنش به اين كه انتقادها بيشتر معطوف به اين بود كه شما بازار نقل و انتقالات را گران كرده ايد و سطح نرخ بازيكنان را افزايش داده‌ايد، اظهار كرد: از كجا اين را مي‌دانيد؟ كسي كه مي‌گويد فلان بازيكن با يك ميليارد و اندي به پرسپوليس رفته، قطعا خودش پيشنهاد يك ميلياردي به آن بازيكن داده كه حالا مثلا من با 50 يا 100 ميليون تومان بيشتر آن بازيكن را جذب كردم، چه كسي مي‌داند كه من با ارقام ميلياردي بازيكن گرفته‌ام، ملاك و معيارشان چيست؟ امسال با افزايش سقف قرارداد به اضافه متعلقات آن 550 ميليون تومان حداكثر مبلغ دريافتي يك بازيكن است. اما پارسال كه من نبودم، آقايان با ارقام 700 يا 900 ميليون توماني و يك ميليارد توماني تيمشان را بستند.

  رويانيان در واكنش به اين كه آيا با تعهد به پرداخت مبالغ كلان در آينده درگير بدهي‌هاي سنگين مالي غير قابل پرداخت نمي‌شويد؟ تصريح كرد: متاسفانه بدون بررسي صحبت‌هايي را در اين باره مطرح مي‌كنند. حتي ديدم بعضا روساي فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ و يك بار هم وزير ورزش و جوانان برابر افكار عمومي به نوعي عنوان كردند كه ما رقم‌هاي بالايي را به بازيكنان داده‌ايم! اين مسئولان كجا از من مدرك خواستند كه به آن‌ها نداده‌ام؟ يك كسي گفته بود شايد از ارث پدرش بوده، اما من همين جا مي گويم كه كل خانه پدري‌ من در لب خط راه‌آهن قم 49 متر است. بچه‌هاي من همين الان مستاجر و بعضا بيكارند. خودم از يكجا حقوق دريافت مي‌كنم، اما متاسفانه اتهام مي‌زنند كه رويانيان ميلياردي هزينه مي‌كند.

  وي ادامه داد: من امسال شش ـ هفت بازيكن ملي‌پوش گرفته‌ام، اين هنر ما است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • نام شما...

   اگه تو فشاری مجبورنیستی بمونی
   قبلا سردار بود بعد ستاد سوخت.
   حالا هم یه باشگاه داغون
   کی بازنشسته میشی
   پولم که دولت میده
   چرا تو مملکت ما اقایون به اصطلاح با تجربه بازنشسته نمیشن

   • alex

    معلومه استقلالی هستی حق داری طفلک حالا که تونقل وانتقالات قاعده رو به سردارباختین به همه چی رواوردین ازدروغ وتهمت گرفته تا

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.