• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آيت‌الله نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست
  کد خبر : 614964

  آيت‌الله نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست

  آيت‌الله نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست Reviewed by Farnaz on Jun 21Rating: نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست و هميشه با ساز آمريكا می‌رقصد و قلاده زرين آمريكايی‌ها بر گردن حكام عربستانی است. دولت عربستان دولتی شقاوتمند و يك دولت وهابی است و وهابيت مايه ننگ اسلام و مسلمانان است.یکی از مراجع تقلید گفت:…

  آيت‌الله نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست Reviewed by Farnaz on Jun 21Rating:

  نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست و هميشه با ساز آمريكا می‌رقصد و قلاده زرين آمريكايی‌ها بر گردن حكام عربستانی است. دولت عربستان دولتی شقاوتمند و يك دولت وهابی است و وهابيت مايه ننگ اسلام و مسلمانان است.
  یکی از مراجع تقلید گفت: اسلام دينی ملايم و رئوف است، اما وهابيون اين دين را به عنوان عامل خشونت مطرح می‌كنند.

   

  به گزارش ايسنا، آيت‌الله نوری‌همدانی شامگاه چهارشنبه در ديدار با معاون عربی و آفريقای وزارت امور خارجه اظهار كرد: كار وزارت خارجه در ديپلماسی ايران بسيار حساس است چراكه آن‌ها در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم هستند و بايد با آمريكا و صهيونيست‌ها با قاطعيت برخورد كنند.

  وی ادامه داد: دولت عربستان دولتی شقاوتمند و يك دولت وهابی است و وهابيت مايه ننگ اسلام و مسلمانان است.

  وی اظهار كرد: اسلام دينی ملايم و رئوف است، اما وهابيون اين دين را به عنوان عامل خشونت مطرح می‌كنند و همين باعث می‌شود كه غربی‌ها در عراق، افغانستان و بحرين عليه مسلمانان دست به اقدامات خشونت آميز بزنند.

  نوری همدانی گفت: عربستان نوكر آمريكاست و هميشه با ساز آمريكا می‌رقصد و قلاده زرين آمريكايی‌ها بر گردن حكام عربستانی است.

  وی گفت: هم اكنون اعزام حجاج به عربستان برای عمره مفرده و حج تمتع بهانه‌ای برای عربستان برای آزار و اذيت ايرانيان است و در حالي كه آزارهای آنان به ضرر ماست اما نمی‌خواهيم خانه خدا و مدينه را خالی بگذاريم.

  وی بيان كرد: حركت‌های انقلابی در مصر، تونس، ليبی و يمن فاقد رهبری واحد بوده‌اند و از وجود رهبری كه در بين انقلابيون وزنه‌ای به حساب آيد برخوردار نبوده‌اند.

  اين مرجع تقليد نسبت به توطئه دشمنان برای انحراف انقلاب‌های منطقه از مسير اصلی خود هشدار داد و گفت: مردم به پاخاسته در كشورهای اسلامی، به رهبری شجاع و با تدبير و همراه با انديشه اسلامی و انقلابی نياز دارند تا بتوانند انقلاب را در مسير اصلی خود هدايت كرده و به سرانجام برسانند.

  وی افزود: دشمنان هميشه در حال توطئه و فتنه انگيزی هستند و متاسفانه شاهد اتفاقات تلخی در برخی از كشورهای اسلامی از جمله بحرين و جنايت‌های شديد عليه مردم مظلوم هستيم.

  اين مرجع تقليد همچنين با اشاره به تجربه انقلاب مشروطيت در ايران گفت: انقلاب مشروطه كار مهمی بود، ولی انگلستان و روسيه آن روز، با نفوذ خود آن را از مسير اصلی منحرف و شيخ فضل الله نوری را به دار آويختند.

  وی افزود: بايد رهبری قيام‌ها در كشورهای اسلامی در دست افراد شجاع، باشهامت و دارای انديشه انقلابی و اسلامی باشد.

  نوري همداني در بخش ديگری از سخنان خود اظهار كرد: وضعيت امام موسی صدر برای جهان اسلام بسيار مهم است و بعد از سقوط قذافی مردم منتظر نتيجه و تعيين سرنوشت وی هستند.

  عصرایران

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.