• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » زیباکلام: مشایی به ایران‌گرایی اعتقادی ندارد و اینها را از روی سیاست مطرح می کند
  کد خبر : 614175

  زیباکلام: مشایی به ایران‌گرایی اعتقادی ندارد و اینها را از روی سیاست مطرح می کند

  زیباکلام: مشایی به ایران‌گرایی اعتقادی ندارد و اینها را از روی سیاست مطرح می کندReviewed by Aryan on Jun 20Rating: صادق زیبا کلام در بخشی از گفتگوی خود با روزنامه آرمان روابط عمومی گفته است: به عنوان کسی که طرفدار آقای مشایی است شناخته شده ام. دلیلش هم خیلی واضح بود. من نه از آقای…

  زیباکلام: مشایی به ایران‌گرایی اعتقادی ندارد و اینها را از روی سیاست مطرح می کندReviewed by Aryan on Jun 20Rating:

  مشایی

  صادق زیبا کلام در بخشی از گفتگوی خود با روزنامه آرمان روابط عمومی گفته است: به عنوان کسی که طرفدار آقای مشایی است شناخته شده ام. دلیلش هم خیلی واضح بود. من نه از آقای مشایی طرفداری کرده بودم و نه از مواضع فکری و سیاسی ایشان دفاع کرده بودم. دلیل اینکه مرا طرفدار مشایی خواندند این بود که من به ایشان توهین نکردم. این مسئله کافی بود که شما بشوید طرفدار مشایی.

  زیباکلام در بخش دیگری از گفتگوی خود با بیان اینکه من الان می خواهم از آقای رحیم مشایی دفاع کنم، می گوید: مگر کسانی که می گویند ایران گرایی و پارسی گرایی و از فردوسی و کوروش صحبت می کنند، مگر همه آنها چند جلد کتاب به عنوان مانیفست دارند؟

  وی می افزاید: آقای مشایی به ایران و ایران گرایی اعتقادی ندارد و اینها را از روی سیاست مطرح می کند، برای اینکه با این حرف ها و نام ها میان بسیاری از ایرانیان برای خودش محبوبیت و پایگاه ایجاد بکند.

  این کارشناس مسائل سیاسی همچنین درباره علاقه احمدی نژاد به مشایی نیز با بیان اینکه ایران پر است از کسانی که نسبت به یک انسان دیگر احساس علاقه خاصی دارند، می گوید: خدا آقای چمران را رحمت کند. من نسبت به ایشان چنین حالتی داشتم. من این آدم را جدا از بحث های سیاسی قبول داشتم، به شکل اتوماتیک پشت این آدم می ایستادم و نماز می خواندم.  

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.