• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » مرد در دادگاه: زنم مرا كتك می زند
  کد خبر : 61322

  مرد در دادگاه: زنم مرا كتك می زند

  مرد در دادگاه: زنم مرا كتك می زند Reviewed by Aryan on Oct 29Rating: مردی در دادگاه گفت: همسرم با بهانه تراشی های مختلف مرا کتک می زند و من حتی جرات ندارم به او اعتراض کنم زیرا منزل را ترک می کند. به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این مرد با حضور…

  مرد در دادگاه: زنم مرا كتك می زند Reviewed by Aryan on Oct 29Rating:

  مردی در دادگاه گفت: همسرم با بهانه تراشی های مختلف مرا کتک می زند و من حتی جرات ندارم به او اعتراض کنم زیرا منزل را ترک می کند.

  به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این مرد با حضور در دادگاه خانواده ضمن ارائه دادخواست طلاق خطاب به رییس شعبه مدعی شد: چهار سال است که با همسرم ازدواج کرده م و در این مدت جایگاه من و او به طور کلی تغییر کرده است. در این سال ها هیچ گاه این احساس را نداشتم که من مرد خانواده هستم.

  وی ادامه داد: همسرم کارمند یک اداره است و به دلیل نوع شغلش در ماه به چندین شهر سفر می کند. در این مدت من باید از کودک یک ساله مان نگهداری کنم. در واقع نقش زن را در خانواده ایفا می کنم.

  این مرد که ۳۲ سال سن داشت، اضافه کرد: بعد از گذشت دو سال از زندگی مشترکمان من از کار اخراج شدم و تا امروز نتوانسته ام شغلی مرتبط با رشته تحصیلی ام پیدا کنم. از آن زمان به بعد همسرم هزینه های منزل را تامین می كرد اما بعد از گذشت مدت کوتاهی رفتارش تغییر کرد.

  وی در حالی که سعی می کرد بغضش را پنهان کند، افزود: همسرم بارها به بهانه های مختلف مرا کتک زده اما من به خاطر حفظ زندگی مشترکمان هیچ گاه به او اعتراض نكرده ام. همین سکوت من باعث از هم پاشیدن زندگی مان شد.

  همسر این مرد نیز که در دادگاه حضور داشت اظهار كرد: همسرم به فردی مصرف کننده تبدیل شده و آن قدر تنبل است که حاضر نیست از شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی اش به کار دیگری روی آورد.

  وی گفت: هر بار که از محل کار به منزل باز می گردم سوال های او شروع می شود. گاهی اوقات سوالاتش به قدری توهین کننده است که من کنترل خود را از دست می دهم و او را کتک می زنم؛ البته او نیز ضربه های مرا به خوبی پاسخ می دهد.

  مرد عنوان کرد: سوال هایی از این قبیل که شهرهای مختلف چگونه شب را می گذرانی، سوال هایی توهین آمیز است؟ من این گونه سوالات را حسب دلسوزی و نگرانی می پرسم و هدفم تحت هیچ شرایطی توهین نیست اما او نگرانی یک مرد را درک نمی کند.

  وی ادامه داد: دیگر حاضر به ادامه زندگی با همسرم نیستم و تمامی حق و حقوق او را به طور کامل پرداخت خواهم کرد و طبق خواسته همسرم حضانت فرزند تا همیشه بر عهده من است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.