• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , زندگی بهتر , مطالب برگزیده سایت » راه های تشخیص همسران خیانتکار
  کد خبر : 610818

  راه های تشخیص همسران خیانتکار

  راه های تشخیص همسران خیانتکارReviewed by Aryan on Jun 18Rating: تحقیقات نشان می دهند که بعضی از مردان بیشتر از دیگران به خیانت تمایل دارند، و معمولاً فرد خیانتکار قبل از اینکه دیر بشود دست خود را رو می کند. در این جا چیزهایی را به شما معرفی می کنیم که ممکن است نشانه خیانت…

  راه های تشخیص همسران خیانتکارReviewed by Aryan on Jun 18Rating:

  تحقیقات نشان می دهند که بعضی از مردان بیشتر از دیگران به خیانت تمایل دارند، و معمولاً فرد خیانتکار قبل از اینکه دیر بشود دست خود را رو می کند. در این جا چیزهایی را به شما معرفی می کنیم که ممکن است نشانه خیانت یک مرد باشند.

  به گزارش ایران ویج ، همه چیز خوب و کامل به نظر می رسد، شوهرتان از نگاه همه یک مرد کامل است، اما خودتان احساس می کنید که یک جای کار می لنگد. احساس می کنید اشکالی وجود دارد، و ناگهان خود را در حال بررسی موبایل و جیب های او می یابید. تلخی واقعیت شما را غافلگیر می کند: او به شما خیانت می کند. بسیاری از ما این تجربه دردناک را داشته ایم. در این مواقع از خود می پرسیم: آیا اشتباهی از من سر زده است؟ آیا به اندازه کافی خوب نبوده ام؟ آیا نشانه هایی وجود داشت که آنها را نادیده رفتم؟ به گزارش برترین ها تحقیقات نشان می دهند که بعضی از مردان بیشتر از دیگران به خیانت تمایل دارند، و معمولاً فرد خیانتکار قبل از اینکه دیر بشود دست خود را رو می کند. در این جا چیزهایی را به شما معرفی می کنیم که ممکن است نشانه خیانت یک مرد باشند. البته یادتان باشد استثنائاتی هم وجود دارند و دیدن این نشانه ها هیچ چیزی را به طور ۱۰۰ درصد نشان نمی دهد .

  ۱. بهترین دوست او خیانت می کند

  می خواهید بدانید او خیانتکار هست یا نه؟ به دوستانش نگاه کنید. ۷۷ درصد مردان خیانتکار دوستی صمیمی دارند که او هم به همسر خود خیانت می کند. همچنین تحقیقات حاکی از آن است که مردانی که پدران خیانتکار دارند بیشتر از سایرین به بی وفایی روی می آورند. این مردان در دنیایی زندگی کرده اند که خیانت در آن عادی است.

  روش پیشگیری: قبل از اینکه با کسی وارد رابطه عاطفی شوید، سعی کنید از دیدگاه های او راجع به وفاداری مطلع شوید. آیا وفاداری و احترام به احساس طرف مقابل برای او مهم هست؟ اگر طرف مقابل شما وفاداری را یکی از شرایط اصلی یک رابطه نمی داند شاید بهتر باشد راجع به او تجدیدنظر کنید.

  ۲. دروغ گفتن برایش آسان است

  خیانتکارها دروغ می گویند، و این رفتار معمولاً به صورت یک عادت در می آید. اگر مردی در مقابل چشم شما به رئیسش، به همکارانش، به مادرش و … دروغ می گوید، احتمالا دروغ گفتن به شما هم برای او سخت نخواهد بود. اگر احساس می کنید که او راجع به چیزهای ساده ای که افراد عادی در موردشان دروغ نمی گویند دروغ می گوید، مثلا برای دیر آمدن، زنگ نزدن و غیره بهانه می آورد، ممکن است در آینده با مشکل روبرو شوید.

  روش پیشگیری: نباید به مردی که به راحتی دروغ می گوید زود اعتماد کرد. بسته به بزرگ یا کوچک بودن دروغ، لازم است بی درنگ او را فراموش کنید یا به او بفهمانید که باید با شما روراست باشد. اگر همچنان به دروغگویی ادامه می دهد، آن وقت واقعا باید فکری به حال خودتان بکنید!

  ۳. نگران مشکلات اقتصادی است

  محققان دانشگاه کانزاس به یافته های جدیدی دست یافته اند مبنی بر اینکه مردان با روی آوردن به روابط کوتاه مدت به خطر، و از جمله به خطرات اقتصادی، واکنش نشان می دهند. این واکنش کاملاً ناخودآگاه است و درواقع راهی است برای نجان نسل انسان. این خطر در گذشته های دور می توانست حمله یک گله شیر باشد، و در حال حاضر به صورت مشکلات اقتصادی بر سر راه انسان قرار می گیرد.

  روش پیشگیری: اگر همسرتان کارش را از دست داده یا با مشکلات مالی روبرو است، عشق و حمایت خود را از او دریغ نکنید و به او ثابت کنید که کنارش هستید.

  ۴. درآمدش از شما کمتر است

  مردانی که از نظر مالی به همسران خود وابسته هستند دو برابر بیشتر از مردانی که درآمدی برابر با درآمد همسرشان دارند مرتکب خیانت می شوند. محققان می گویند مردانی که احساس می کنند از نظر اقتصادی ضعیف و ناکارآمد هستند سعی می کنند از طریق داشتن روابط متعدد مردانگی و قدرت خود را ثابت یا بیشتر کنند.

  روش پیشگیری: اگر شوهرتان شغلی ندارد یا درآمدش از شما کمتر است، سعی کنید به او بفهمانید که نقش او در رابطه تان همچنان مهم است و کمک های غیرمالی او از چشم شما ارزشمند و محترم هستند. مردان میل شدیدی به تحسین شدن و قدردانی دارند، و از اینکه ضعیف و بی کفایت به نظر برسند متنفرند.

  ۵. با شما نزدیک و صمیمی نیست

  گاهی آنقدر سرمان شلوغ است، و آنقدر غرق کارها و وظایف روزمره می شویم که بیشتر به نظر می رسد که همکار هستیم تا زن و شوهر. نارضایتی احساسی، و نه جنسی، اولین دلیلی است که مردان خیانت خود را به آن نسبت می دهند. تنها چیزی که مردان به آن نیاز دارند احساس دوست داشته شدن و ارزشمندی است. اگر شما این نیاز او را تامین نکنید، برای تامین آن به دیگران پناه خواهد برد.

  روش پیشگیری: سعی کنید زمان بیشتری را به همسرتان اختصاص دهید. محققان می گویند زوج هایی که روزانه دست کم ۳۰ دقیقه را در کنار هم سپری می کنند، کمتر در معرض خطر جدایی و اختلاف قرار دارند.

  ۶. ترجیح می دهد به تنهایی مشکلش را حل کند

  صحبت کردن در مورد مشکلات و ناراحتی ها برای بسیاری از مردان دشوار است. وقتی مردی در محل کار خود با شکست روبرو می شود، یا در معامله ای ضرر می کند و … حس مردانگی او به او اجازه نمی دهد که گوشه ای بنشیند و گریه یا دعا کند. بلکه سعی می کند با برقراری روابط مختلف ( و شاید بتوان گفت با فتح قلب زنان دیگر) قدرت خود را ثابت کند.

  روش پیشگیری: اگر تغییری در حالات شوهرتان مشاهده می کنید، مثلا احساس می کنید که بیش از حد ساکت، منزوی و یا عصبی است، به آرامی و مهربانی سر صحبت را با او باز کنید. شاید او با چالشی مواجه است که نمی داند چگونه باید راجع به آن صحبت کند. مراقب باشید احساس نکند که می خواهید او را سوال پیچ، سرزنش یا نصیحت کنید.

  ۷. از خودراضی و خودشیفته است

  آیا شوهرتان خودش را خیلی قبول دارد؟ ایا فکر می کند آنقدر فوق العاده است که همه دنیا باید به او احترام بگذارند؟ آیا به احساسات شما بی تفاوت است و دوست دارد همیشه خودش در مرکز توجه باشد؟ مردانی که به خودشیفتگی مبتلا هستند دوست دارند مورد توجه سایر زنان باشند و از سوی آنها مورد تشویق و تحسین قرار بگیرند. به همین دلیل ۹۹ درصد آنها مرتکب خیانت می شوند.

  روش پیشگیری: اگر احساس می کنید همسرتان به خودشیفتگی مفرط مبتلا است، حتما با یک مشاور یا روانشناس مشورت کنید.

  ۸. با وجود داشتن سن بالا هرگز درگیر یک رابطه جدی نبوده است

  اگر به تازگی با آقایی آشنا شده اید که در دهه چهارم زندگی خود است ولی همسر و بچه ای ندارد، زیاد خوش بین نباشید چون این می تواند یک نشانه هشداردهنده باشد. اگر مردی تا سن ۴۰ سالگی خود را به کسی متعهد نکرده و مسئولیتی را نپذیرفته است، هیچ تضمینی وجود ندارد که به شما پایبند شود، به خصوص که بعضی کارها در طول زمان به صورت عادتی درمی آیند که ترکشان آسان نیست.

  روش پیشگیری: اگر احساس می کنید مردی از تعهد و مسئولیت گریزان است هیچ اشکالی ندارد که با او بیشتر آشنا شوید. اما چشم هایتان را باز کنید چون ممکن است هرگز به همسر ایده آلی که به دنبالش هستید تبدیل نشود.

  مجله : زندگی ایده آل

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۶)  • سمی

   اگه بخواهیم منطقی فکر کنیم نه هر مردی خیانتکاره و نه هر زنی خیانتکاره.هم مرد و هم زن وفادار وجود داره و هم مرد و زن خیانتکار.این حمایتی که شما می فرمایید باید توی یک زندگی مشترک دو طرفه باشه . نمی خوام این مطلب را عمومیت بدم ولی آقایون نسبت به خیانت فاز مساعدتری دارند و خانمها توی این مورد شکنندگی بیشتری دارند و بیشتر لطمه می بینند.اگر مردی از طرف همسرش همدلی ، حمایت ،صداقت و وفاداری توی همه شرایط را احساس کنه هیچوقت دست به خیانت نمیزنه و بالعکس هر زنی همین موارد را از طرف همسرش دریافت کنه هیجوقت خیانت نمی کنه هر چیزی توی زندگی مشترک دو طرفه س. البته این هم صد درصد نیست همیشه یه درصد کمی را برای احتمالات منفی هم باید بذاریم بعضی وقتها چه زن چه مرد با اینکه از طرفشون حمایت می شن ولی بازم خیانت می کنن که من بازم دلیلشو متوجه نمی شم.

  • مریم

   من این حرف رو که میگن زنا بیشتر به فکر خیانتن تا مردا قبول ندارم- چون تاریخ و تجربه به ما ثابت کرده که زنها وفادارتر و تعهد بیشتری نسبت به مردها دارند.

  • Amir

   بنده به عنوان یک مرد، مطالب فوق رو به شدت تایید می کنم
   البته با نظر نویسنده موافقم که استثناء هم همیشه وجود داره.
   مثلا خود من با وجود اینکه درآمدم می تونست از زوجم کمتر باشه
   اگرچه با مشکل اقتصادی مواجه شدم، اما عشق و حمایتی از طرفم ندیدم
   اگرچه از طرف وی زمان بیشتری برای با من بودن اختصاص نیافت
   اما من عاشقانه شیفته ی طرفم بودم، به فکر خیانت هم نبودم.
   اما اون به من خیانت کرد
   خواهشم اینه که برید راه های شناسایی زنان خیانت کار رو بذارید
   تو مملکت امام زمان همیشه برعکس شده
   الان زنا بیشتر به فکر خیانتن تا مردا.
   ممنون.

  • eli

   vaghti matalebeton ro khondam khateram jam shod shoharam jozve in goroh az marda nist mamnon

  • pari

   marda age beheshoon sakht nagiri az kontrol kharej mishan

  • علیرضا

   ما آقایون به هیچ وجه اهل خیانت به همسرانمان نیستیم ، و موارد عنوان شده را به شدت تکذیب میکنیم . همان یکباری که جو گیر شدیم کافی بود . … شما همین طوری الکی شک دارین ! فکر میکنید دروغ گفتم ؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.