• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » شروع ثبت نام اولین کنکور مشترک دانشگاه ها از سه شنبه
  کد خبر : 608889

  شروع ثبت نام اولین کنکور مشترک دانشگاه ها از سه شنبه

  شروع ثبت نام اولین کنکور مشترک دانشگاه ها از سه شنبه Reviewed by Aryan on Jun 16Rating: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام نخستین آزمون کارشناسی ناپیوسته مشترک دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه ها از سه شنبه 30 خرداد آغاز می شود. حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: با توجه…

  شروع ثبت نام اولین کنکور مشترک دانشگاه ها از سه شنبه Reviewed by Aryan on Jun 16Rating:

  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام نخستین آزمون کارشناسی ناپیوسته مشترک دانشگاه آزاد و سایر دانشگاه ها از سه شنبه 30 خرداد آغاز می شود.

  حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: با توجه به سیاست های وزارت علوم و دانشگاه آزاد مقرر شده است که آزمون ورودی دوره های کارشناسی ناپیوسته سال 91 در دانشگاه آزاد و سایر دانشگاهها تجمیع شده و به صورت متمرکز انجام شود.

  وی افزود: ثبت نام این آزمون منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور از سه شنبه 30 خرداد آغاز می شود و تا سه شنبه 6 تیرماه ادامه دارد.

  توکلی اظهار داشت : در این آزمون دارندگان مدرک فوق دیپلم و همچنین کاردانی نظام جدید از وزارت بهداشت، وزارت علوم و یا مراکز مورد تایید شورایعالی انقلاب فرهنگی به همراه دانشجویان سال آخر دوره کاردانی می توانند شرکت کنند.

  وی گفت: توضیحات مربوط به شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در این آزمون از امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود همچنین داوطلبان می توانند از جزئیات این آزمون در هفته نامه پیک سنجش که در روز سه شنبه منتشر می شود مطلع شوند.

  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: هر یک از داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق شرایط از 30 خرداد تا 6 تیر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و مطالعه دقیق دفترچه نسبت به تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام اقدام کنند.

  وی یادآور شد: کارت ورود به جلسه آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد و سایر مراکز آموزش عالی از روز 29 مرداد تا 1 شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می شود و آزمون بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده در روز پنجشنبه 2 شهریور برگزار خواهد شد.

  توکلی خاطرنشان کرد: آزمون برخی کد رشته ها در صبح و آزمون برخی دیگر از کد رشته ها در بعدازظهر 2 شهریور برگزار می شود.

  وی اظهار داشت: پس از برگزاری آزمون برای انتخاب رشته کارنامه در اختیار داوطلب قرار می گیرد و پس از آن داوطلب می تواند با توجه به رشته های مورد نظر و ظرفیت اعلام شده از سوی دانشگاه آزاد و سایر دانشگاهها، انتخاب رشته خود را انجام دهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.