• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » میرکاظمی: توفیق می‌دانم ، پیاده شدن از قطار عدالت احمدی‌نژاد
  کد خبر : 606567

  میرکاظمی: توفیق می‌دانم ، پیاده شدن از قطار عدالت احمدی‌نژاد

  میرکاظمی: توفیق می‌دانم ، پیاده شدن از قطار عدالت احمدی‌نژادReviewed by Aryan on Jun 13Rating: نماینده مردم تهران گفت: پیاده شدن از قطار عدالت دولت احمدی‌نژاد که مغایر با اصول و ارزش‌هایی بود که به آن اعتقاد داشتم را توفیق می‌دانم. مسعود میرکاظمی درباره یادداشت اخیر رئیس جمهور در وبلاگ‌‌شخصی وی مبنی بر اینکه علت…

  میرکاظمی: توفیق می‌دانم ، پیاده شدن از قطار عدالت احمدی‌نژادReviewed by Aryan on Jun 13Rating:

  نماینده مردم تهران گفت: پیاده شدن از قطار عدالت دولت احمدی‌نژاد که مغایر با اصول و ارزش‌هایی بود که به آن اعتقاد داشتم را توفیق می‌دانم.

  مسعود میرکاظمی درباره یادداشت اخیر رئیس جمهور در وبلاگ‌‌شخصی وی مبنی بر اینکه علت جدایی دوستان سابق عدالت عنوان شده است، به فارس گفت: براین باورم کسانی که از مجموعه دولت کنار رفتند به این نتیجه رسیدند که در دولت عدالت حکم نمی‌شود و مسیری که دولت پی‌گرفته به طور کلی با آرمان‌ها و ارزش‌های گفتمان اولیه متفاوت بود.

  وی با اشاره به اینکه خدمت کردن به مردم یک توفیق الهی است، افزود: پیاده شدن از قطار عدالت دولت احمدی‌نژاد که مغایر با اصول و ارزش‌هایی بود که به آن اعتقاد داشتم را توفیق می‌دانم و خوشحالم که از این قطار خارج شدم.

  میرکاظمی درباره نقش یکی از نزدیکان دولت در پرونده فساد بیمه و اذعان روزنامه دولتی ایران به این موضوع، اظهار داشت: از حضور وی در این پرونده اطلاع خاصی ندارم، ولی قوه قضاییه باید در برخورد با متهمان پرونده‌های فساد مالی برخورد جدی نماید و بدون توجه به پست و مقام سیاسی این آفراد با آنها برخورد کند.

  وی تصریح کرد: هر کسی در هر مقامی اگر متهم باشد باید از سوی قوه قضاییه محاکمه شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.