• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » موضع‌ اهانت آمیز کانادایی‌ها درباره عکس شهید فهمیده در کتب درسی
  کد خبر : 606341

  موضع‌ اهانت آمیز کانادایی‌ها درباره عکس شهید فهمیده در کتب درسی

  موضع‌ اهانت آمیز کانادایی‌ها درباره عکس شهید فهمیده در کتب درسیReviewed by Aryan on Jun 13Rating: یکی از مسئولان ستاد مبارزه با تروریسم کانادا با اشاره به برخی عکس‌های شهدا و رهبر انقلاب در کتب درسی ایرانیان این کشور مدعی شد: این کتاب‌های درسی ادبیات تنفر را اشاعه می‌دهند!  به نقل از فارس دیوید هریس،…

  موضع‌ اهانت آمیز کانادایی‌ها درباره عکس شهید فهمیده در کتب درسیReviewed by Aryan on Jun 13Rating:

  یکی از مسئولان ستاد مبارزه با تروریسم کانادا با اشاره به برخی عکس‌های شهدا و رهبر انقلاب در کتب درسی ایرانیان این کشور مدعی شد: این کتاب‌های درسی ادبیات تنفر را اشاعه می‌دهند!

   به نقل از فارس دیوید هریس، یکی از مسئولان ستاد مبارزه با تروریسم کانادا، نسبت به انتشار کتاب‌های آموزش زبان فارسی ایرانیان در مدارس کانادا و  ترسیم یهودیان رژیم صهویونیستی به مانند میمون‌ها انتقاد کرد.

  دیوید هریس با انتقاد از انتشار این کتاب‌ها عنوان کرده: مقامات ایرانی با انتشار این کتاب‌ها به مدارس عمومی کانادا وارد شده‌اند.هریس در ادامه با اشاره به عکس‌های حسین فهمیده و امام خمینی(ره) مدعی شد: این کتاب‌های درسی ادبیات تنفر را اشاعه می‌دهند و در آنها تصویری از کودکی 13 ساله در حالی که به خود نارنجک بسته است نمایش داده شده. همچنین به کرات عکس آیت الله خمینی(ره) منتشر شده است.

  وی گفت: این کتاب‌ها در مقطع اول و سوم ابتدایی تدریس می‌شوند. در این کتاب سربازان اسرائیلی به مانند میمون‌ها کشیده شده‌اند که یادآور تصاویر معروف رزمنده جهادی از سربازان رژیم صهیونیستی هستند. در کتاب مقطع سوم ابتدایی تصویری قرار دارد که در آن یک فلسطینی 6 ساله به برادر سه ساله خود سنگ زدن به سربازان اسرائیلی را آموزش می‌دهد.

  وی همچنین عنوان کرده که به مسئولان مدرسه در مورد جمع آوری این کتاب‌ها تذکر داده شده و برخی از عکس‌های این کتاب‌ها حذف شده‌اند اما بیشتر این تحرکات از سوی سفارت ایران ادامه می‌یابند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.