• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » موافقت نيروي دريايي براي عقد قرارداد با حسين هدايتي
  کد خبر : 606300

  موافقت نيروي دريايي براي عقد قرارداد با حسين هدايتي

  موافقت نيروي دريايي براي عقد قرارداد با حسين هدايتيReviewed by Aryan on Jun 14Rating:   ایران ویج:رييس تربيت بدني نيروي دريايي گفت : با تمام شرايط حسين هدايتي موافقيم و منتظر تصميم نهايي وي در خصوص خريد باشگاه هستيم .  ناخدا  محمود آذرگون در گفت وگو با ايرنا اظهار داشت : روز سه شنبه رسما…

  موافقت نيروي دريايي براي عقد قرارداد با حسين هدايتيReviewed by Aryan on Jun 14Rating:

   
  ایران ویج:رييس تربيت بدني نيروي دريايي گفت : با تمام شرايط حسين هدايتي موافقيم و منتظر تصميم نهايي وي در خصوص خريد باشگاه هستيم .

   ناخدا  محمود آذرگون در گفت وگو با ايرنا اظهار داشت : روز سه شنبه رسما موافقت نيروي دريايي براي عقد قرارداد با هدايتي را اعلام كرديم .

  به گفته وي ، طبق موافقت صورت گرفته 60 درصد سهام به هدايتي واگذار مي شود و وي 100 درصد پرداخت هزينه ها و همچنين پرداخت دو ميليارد تومان از شش ميليارد تومان بدهكاري ملوان را به عهده مي گيرد .

  ملوان فصل گذشته را با رتبه 15 جدول به پايان رساند در حالي كه 65 درصد از مطالبات فصل گذشته و 30 درصد از مطالبات دو فصل گذشته بازيكنان باقي مانده است .

  اين مطالبات جزء تعهدات منطقه آزاد بوده اما از فروردين 91 با باشگاه ملوان قطع همكاري كرده و در حال حاضر بزرگترين معضل باشگاه باقي مانده مطالبات بازيكنان است .

  يكي از دلايل به تاخير افتادن عقد قرارداد با هدايتي بازپرداخت بدهكاري بازيكنان است كه نيروي دريايي اعتقاد دارد در دو سال گذشته سازمان منقطه آزاد انزلي با توجه به حداكثر اعضا در هيات مديره و انتخاب مديرعامل توسط اين سازمان اين تعهد را به وجود آورده اما اكنون اين بدهكاري به گردن نيروي دريايي افتاده است .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  نظرات بسته است.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.