• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » قتل هولناک مرد آدم ربا
  کد خبر : 60584

  قتل هولناک مرد آدم ربا

  قتل هولناک مرد آدم ربا Reviewed by Aryan on Oct 29Rating: مرد جنایتکار که رباینده دخترش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود با مراجعه به پلیس خود را تسلیم کرد. به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته مرد میانسالی با مراجعه به کارآگاهان پلیس آگاهی شیراز راز جنایتب هولناک را فاش کرد. او به…

  قتل هولناک مرد آدم ربا Reviewed by Aryan on Oct 29Rating:

  مرد جنایتکار که رباینده دخترش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود با مراجعه به پلیس خود را تسلیم کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته مرد میانسالی با مراجعه به کارآگاهان پلیس آگاهی شیراز راز جنایتب هولناک را فاش کرد.

  او به ماموران گفت: دوستم به نام رحمان را پس از قتل در یک کانال آب حوالی کلانتری گلسرخ انداخته ام. حالا هم به خاطر عذاب وجدان به اداره آگاهی آمدم تا خود را تسلیم کنم.

  پس از این ادعاها گروهی از ماموران همراه بازپرس وی ژه قتل شیراز برای بررسی موضوع در محل مورد نظر حاضر شده و با جسد مردی روبرو شدند که گلوی او با کارد بریده شده بود.

  مقتول لباس بیمارستان به تن داشت و چند ساعتی از مرگ او می گذشت. با انجام تحقیقات در محل جنایت، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان تحقیقات از قاتل را آغاز کردند.

  مرد جنایتکار درباره انگیزه اش گفت: چند روز قبل رحمان و چند تن دیگر دخترم را با انگبزه اخاذی ربودند. او دوست قدیمی من بود و از اعتمادم سوءاستفاده کرده بود. پس از آزادی دختر بچه ام این کار او فکرم را مشغول کرده بود و به دنبال راهی برای انتقام بودم. دیروز متوجه شدم رحمان در جریان یک درگیری با ضربه های کارد مجروح شده و در بیمارستان است. سریع خودم را به آنجا رسانده و پس از ترخیص شدن رحمان از بیمارستان به بهانه حل اختلافاتات قدیمی او را به محل خلوت کشانده و با کاردی که همراه داشتم ضربه ای به گلویش زدم. جسد را داخل کانال آب انداختم اما به دلیل عذاب وجدان به اداره آگاهی آمده و خودم را تسلیم کردم.

  مرد جنایتکار پس از اعتراف به این قتل با قرار قانونی روانه زندان شد. همچنین ماموران تحقیقات درباره ادعاهای او درباره ربوده شدن دخترش از سوی مقتول را آغاز کردند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.