• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اعتراض‌های جوانان به وضعیت دریاچه ارومیه سیاسی ‌کاری نیست”
  کد خبر : 605359

  اعتراض‌های جوانان به وضعیت دریاچه ارومیه سیاسی ‌کاری نیست”

  اعتراض‌های جوانان به وضعیت دریاچه ارومیه سیاسی ‌کاری نیست”Reviewed by Aryan on Jun 12Rating: فارس: نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم گفت: اعتراض‌های جوانان به وضعیت دریاچه ارومیه نباید سیاسی‌‌کاری پنداشته شود. عابد فتاحی اظهار داشت: نباید حرکت‌های خودجوش جوانان کار سیاسی و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصور کرد بلکه باید از طریق…

  اعتراض‌های جوانان به وضعیت دریاچه ارومیه سیاسی ‌کاری نیست"Reviewed by Aryan on Jun 12Rating:

  فارس: نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم گفت: اعتراض‌های جوانان به وضعیت دریاچه ارومیه نباید سیاسی‌‌کاری پنداشته شود.

  عابد فتاحی اظهار داشت: نباید حرکت‌های خودجوش جوانان کار سیاسی و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصور کرد بلکه باید از طریق ایجاد تعامل با آنها در راستای قانونمند کردن این قبیل فعالیت‌های معترضان به وضعیت دریاچه ارومیه گام برداشته شود.

  وی تصریح کرد: جوانان فرزندان این آب و خاک و فرزندان این نظام هستند بنابراین قصد کار سیاسی کردن به هیچ عنوان ندارند پس باید از برخوردهای چکشی با این قشر از جامعه پرهیز کرد چراکه به معنای واقعی کلمه با آنها هیچ‌گونه مشکلی نداریم و آنها فرزندان ما هستند که آینده انقلاب را به دست خواهند گرفت.

  فتاحی خشک شدن دریاچه ارومیه را نه‌تنها مشکل استان بلکه ملی و فراملی دانست و بیان داشت: باید در راستای برپایی یک کنگره بین‌المللی پیرامون نجات دریاچه ارومیه به میزبانی این شهرستان اقدام کرد و در این گردهمایی از متخصصان و دانشمندان درخواست کمک کرد تا راهکارهای علمی و قابل اجرا ارائه دهند.

  وی در پاسخ به این سؤال که روند پیشرفت پروژه‌های آغاز شده برای نجات این دریاچه را چگونه ارزیابی می‌کنید، تصریح کرد: متأسفانه تا امروز کار زیادی انجام نشده است و حتی می‌توان گفت هیچ کاری انجام نشده است ولی باید از این لحظه انجام اقدامات عملیاتی و و موثر را آغاز کرد و وارد عمل شد.

  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی لازمه سامان یافتن وضعیت این دریاچه را ایجاد و حفظ تعامل بین مسئولان و نمایندگان مردم دانست و اظهار داشت: در سایه تعامل و همدلی می‌توان پروژه‌های مهمی پیرامون این دریاچه آغاز کرد و تا نتیجه دادن آنها را ادامه داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.