• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » باز هم داستان همیشگی آکادمی استقلال
  کد خبر : 604534

  باز هم داستان همیشگی آکادمی استقلال

  باز هم داستان همیشگی آکادمی استقلالReviewed by Aryan on Jun 12Rating: ایران ویج:رضا رجبي كه مدتي به عنوان رييس آكادمي باشگاه استقلال فعاليت مي‌كرد به دليل اظهاراتي كه حسن روشن مبني بر سوء استفاده مالي او در آكادمي انجام داده بود،‌ از اين سمت كنار رفت و اصغر حاجيلو به عنوان جانشين او فعاليت كرد…

  باز هم داستان همیشگی آکادمی استقلالReviewed by Aryan on Jun 12Rating:

  ایران ویج:رضا رجبي كه مدتي به عنوان رييس آكادمي باشگاه استقلال فعاليت مي‌كرد به دليل اظهاراتي كه حسن روشن مبني بر سوء استفاده مالي او در آكادمي انجام داده بود،‌ از اين سمت كنار رفت و اصغر حاجيلو به عنوان جانشين او فعاليت كرد اما با بازگشت قلعه‌نويي به استقلال او هم دوباره به جمع آبي‌پوشان پيوست!

   رضا رجبي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره حضورش به عنوان مشاور فني استقلال، اظهار كرد: از ابتدا عضو باشگاه استقلال بودم و به جز اين تيم به جاي ديگري هم نرفتم. دو سال در خدمت آكادمي استقلال بودم و حالا هم با آمدن امير قلعه نويي وظيفه خودم مي‌دانم هر جايي كه بتوانم كمك كنم. قلعه نويي دوست داشت به عنوان مشاور فني او كار كنم. من هم چون قلعه نويي را دوست دارم و مي‌دانم كارش بر مبناي اصول است، پذيرفتم.

  رجبي درباره شرايط استقلال براي فصل آينده، اظهار كرد: شرايط استقلال از نظر تيمي خوب است. چيزي كه در ورزش و فوتبال اهميت دارد، اخلاق مداري و نظم است. اصولي كه مي‌تواند تاثيرگذار باشد، آغاز كار ما بر اساس نظم و انضباط بود. تمام كادر فني و خصوصا قلعه نويي نيز به اين مساله تاكيد دارند. در مجموع فكر مي‌كنم كه امسال سال موفقي داشته باشيم.

  وي ادامه داد: اسكلت تيم استقلال را با توانمندي كه در آن وجود داشت، حفظ كرديم و در نقاطي كه لازم بود، تيم را تقويت كرديم. كساني مانند دهنوي، منوچهري، بيگ زاده، صادقي به تيم اضافه شدند كه مي‌توانند پتانسيل فني تيم را بالا ببرند. ضمن اين كه تفكر كادر فني اين است كه ميانگين سني تيم پايين بيايد.

  رييس سابق آكادمي استقلال درباره اظهاراتي كه حسن روشن هنگام حضور او در آكادمي انجام داده بود و در پاسخ به اين سوال كه با توجه به آن اتفاقات چه شد كه دوباره به استقلال بازگشت، اظهار كرد: مساله پيرامون من نبود. روشن صحبت‌هايي را عنوان كرده بود كه در نهايت خودش هم متوجه شد اشتباه كرده است و در جلسه كميته‌ انضباطي نيز مشخص‌ شد كه اين‌ها سوء تفاهم بوده است. ضمن اين كه من تا آخر كارم را ادامه دادم و اگر در سه هفته‌ آخر هم استعفا دادم به خاطر اين بود كه دست باشگاه باز باشد.

  رجبي افزود: در نهايت هيچ محكوميتي شامل حال من نشد و خود روشن هم در دادگاهي كه شكايت كيفري كرده بودم، محكوم به ممنوع المصاحبه شدن درباره من شد و به جرم نشر اكاذيب درباره من به زندان محكوم شد كه اين حكم تبديل به 300 هزار تومان جريمه نقدي شد.

  رجبي ادامه داد: من كار خلافي نكردم و مشكلي هم با كسي ندارم. اگر كار خلاف كرده باشم،‌ تخلفات اداري در رابطه با فوتبال اجازه كار كردن به من نمي‌دهد. از اين جنبه هيچ مشكلي ندارم و در حال حاضر به تيمم كمك مي‌كنم. هيچ حرف و حديقي هم وجود نداشته و نخواهد بود.

  رييس سابق آكادمي استقلال درباره اين موضوع كه يكي از والدين بازيكنان در مصاحبه‌اي اظهار نظرهاي روشن را تاييد كرده بود، اما در جلسه كميته‌ انضباطي باشگاه عليه روشن صحبت كرد، نيز گفت: اصلا اين طور نبوده است. يكي از والدين به نام باروزه گفت كه از او خواسته‌اند در برنامه «90» صحبت كند و اگر نرود تهديدش مي‌كنند. او هم تنها مبلغي را براي مكمل‌هاي فرزندش داده بود و فاكتور آن هم دست فتح‌الله‌زاده قرار دارد. اكنون اين بازيكن در نيروي زميني سرباز است و در استقلال هم حضور ندارد. پدر اين بازيكن به دليل اين كه كمي مي‌ترسيد و به دليل اين كه بازي نمي‌كرد به او گفته بودند بگويد كه پول داده است.

  تمرين ديروز تيم استقلال
  وي افزود: اگر واقعا چيزي وجود داشت اين والدين بايد در دادگاه روشن حاضر مي‌شدند و از محكوميت او جلوگيري مي‌كردند. بنابراين تمام اين موضوعات در حد حرف و حاشيه سازي بود. حالا بماند كه يكي از والدين در خانه شمال با روشن غذا خورد و او وقتي فهميد مورد ظلم واقع شده است، عليه روشن صحبت كرد. همين حالا هم فرزندش در آكادمي حضور دارد. اگر او پول داده بود پس چرا هنوز فرزندش در آكادمي استقلال حضور دارد؟

  رضا رجبي بيان كرد: قضيه آكادمي استقلال از داستان فيثاغورث هم بالاتر رفت و نسبت به خيلي از مسايل حاشيه‌اي دنيا پررنگ‌تر شد. هيچ دادگاهي مرا محكوم نكرده است. خودشان هم گفتند كه سوء تفاهم بوده است. براي احقاق حق خودم از مراجع قانوني اقدام كردم و آنقدر بزرگوار هستم كه آن را رسانه‌اي نكردم.

  وي افزود: روشن هم پيشكسوت باشگاه است و با طناب افراد ديگري جلو آمده بود و خودش هم مقصر نبود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.