• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » پای استاندار هم به پرونده بیمه کشیده شد
  کد خبر : 597697

  پای استاندار هم به پرونده بیمه کشیده شد

  پای استاندار هم به پرونده بیمه کشیده شدReviewed by Aryan on Jun 7Rating: پای استاندار هم به پرونده بیمه کشیده شد “ی – د” معاون سابق فنی و عمرانی استانداری تهران در دفاعیات خود گفت: درباره اتهام امر به وصول وجه از معدن داران و مشارکت در اختلاس 200 میلیون تومانی باید بگویم بنده در…

  پای استاندار هم به پرونده بیمه کشیده شدReviewed by Aryan on Jun 7Rating:

  پای استاندار هم به پرونده بیمه کشیده شد

  دادگاه اختلاس در بیمه ایران

  دادگاه اختلاس در بیمه ایران

  “ی – د” معاون سابق فنی و عمرانی استانداری تهران در دفاعیات خود گفت: درباره اتهام امر به وصول وجه از معدن داران و مشارکت در اختلاس 200 میلیون تومانی باید بگویم بنده در هیچ کدام از جلسات کمیسیون بهره برداری شرکت نکرده و صورتجلسه ای را نیز امضا نکردم. حال چطور نقش آمریت به من زده شده است؟ اگر دلایل نماینده دادستان قانونی است آنها را بگوید. چرا اگر کارمندی در دفتر فنی تخلف کرده من باید پاسخگوی آن باشم؟ اگر در مدت 5 سال فعالیتم در استانداری یک ریال از 200 معدندار گرفته و به حساب خزانه واریز نکرده باشم تمام اتهامات را می پذیریم.

  وی افزود: در خصوص اتهام دوم خود نیز باید بگویم دفتر فنی مبلغی را به من داد که آن را به طور کامل به استانداری دادم. اگر پول را به مسئول بالاترم نمی دادم حالا باید پاسخگو می بودم. استاندار در حضور مشاور حقوقی و اعضای خانواده اش قبول کرد این مبلغ تحویل استانداری شده و در استانداری هزینه شده است.

  قاضی: این مبلغ چه میزان بود؟
  متهم: 200 میلیون تومان
  قاضی: به چه کسی دادی؟
  متهم: به استاندار تحویل دادم
  قاضی: استاندار وقت یا استاندار قبلی؟
  متهم: همانطور که در کیفرخواست اشاره شده به استاندار وقت داده ام. این پول را از مدیر کل دفتر فنی گرفته و آن را به آقای استاندار دادم. اما متاسفانه در برابر آن هیچ سندی نگرفتم.

  متهم سپس درباره تصرف 30 درصد از پول عوارض مربوط به امور اتباع افاغنه نیز گفت: نماینده دادستان دستورهایی که مدعی است من در این رابطه صادر کرده ام به دادگاه ارائه دهد. شورای شهر توافق کرد که این 30 درصد به اداره امور اتباع خارجی تعلق گیرد و این پول در امور اتباع هزینه شده است. البته در این زمینه به طور کامل در لایحه 50 صفحه ای خود به آن اشاره کرده ام. من در جریان این موضوع زیاد نبودم و فقط یک نامه را در این رابطه امضا کردم.
  وی افزود: موافقت تمام شوراها و شهرداری ها در رابطه با این 30 درصد بود. شهرداری بر اساس ماده 16 و 17 می تواند به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک کند. تمام شهرداری های استان تهران نیز در این رابطه به سازمان های دیگر کمک می کردند که من نمی خواهم در این رابطه زیاد صحبت کنم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.