• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار بانک ها » ارائه صورتحساب روزانه از طریق سامانه اینترنتی پست بانک
  کد خبر : 597667

  ارائه صورتحساب روزانه از طریق سامانه اینترنتی پست بانک

  ارائه صورتحساب روزانه از طریق سامانه اینترنتی پست بانکReviewed by Aryan on Jun 7Rating: باتوجه به فراهم سازی زیرساخت های لازم در سامانه اینترنتی پست بانک امکان ارائه صورتحساب روزانه از طریق این سامانه به مشتریان فراهم شد.دریافت صورتحساب در سامانه اینترنتی این بانک در بازه زمانی یک ماهه منتهی به روز قبل انجام می…

  ارائه صورتحساب روزانه از طریق سامانه اینترنتی پست بانکReviewed by Aryan on Jun 7Rating:

  پست بانک

  پست بانک

  باتوجه به فراهم سازی زیرساخت های لازم در سامانه اینترنتی پست بانک امکان ارائه صورتحساب روزانه از طریق این سامانه به مشتریان فراهم شد.
  دریافت صورتحساب در سامانه اینترنتی این بانک در بازه زمانی یک ماهه منتهی به روز قبل انجام می شد که از این پس امکان دریافت صورتحساب روز جاری و در بازه زمانی همان روز نیز فراهم شده است.
  بنابر این گزارش، مشتریان استفاده کننده از سامانه اینترنتی پست بانک می توانند از طریق منوی صورتحساب سامانه یاد شده و ستون صورتحساب مشتری مدت زمان مورد نظر را از تاریخ تا تاریخ (مثلآ 17/3/91 تا 17/3/91) انتخاب نموده و پس از مشخص کردن نوع حساب و نوع نمایش، صورتحساب مورد نظر را دریافت نمایند.
  براساس این اطلاعیه دریافت صورتحساب در بازه زمانی یک ماهه منتهی به روز قبل، طبق روال گذشته انجام می شود که سامانه مذکور به صورت خودکار مشتریان را جهت دریافت آن راهنمایی می کند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.