• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رویانیان: خلعتبری 70 درصد پرسپولیسی است/ کریمی را حتما می خواهیم با یک شرط
  کد خبر : 593137

  رویانیان: خلعتبری 70 درصد پرسپولیسی است/ کریمی را حتما می خواهیم با یک شرط

  رویانیان: خلعتبری 70 درصد پرسپولیسی است/ کریمی را حتما می خواهیم با یک شرطReviewed by Aryan on Jun 2Rating:  ایران ویج :لقب کهکشانی شوخی بود اما پرسپولیس را قوی می بندم/ در روز ولادت امام جواد کاظمیان را حفظ کردیم مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیس کهکشانی تنها یک…

  رویانیان: خلعتبری 70 درصد پرسپولیسی است/ کریمی را حتما می خواهیم با یک شرطReviewed by Aryan on Jun 2Rating:

   ایران ویج :لقب کهکشانی شوخی بود اما پرسپولیس را قوی می بندم/ در روز ولادت امام جواد کاظمیان را حفظ کردیم

  مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیس کهکشانی تنها یک شوخی بود اظهار کرد : پرسپولیس را با ترکییی از بازیکنان بزرگ و جوان می بندم.

   

  به گزارش اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس ، محمد رویانیان در گفتگو با صداوسیما افزود: آقای دنیزلی سرمربی تیم در اردوی امارات تاکید جدی به من داشت که علی کریمی را حتما در تیم حفظ کنم.

   

  وی افزود: من با کریمی اتمام حجت کردم و برای او شرط گذاشتم که باید با تمام توان و بدون حاشیه در خدمت پرسپولیس باشد. در تمرینات تیم ملی در ترکیه که حضور پیدا کردم با این بازیکن گفتگوهایی انجام دادم و از یکی از صحبت های او خیلی خوشم آمد. کریمی به من گفت امیدوارم تیمی ببندید که اگر فصل بعد من روی نیمکت پرسپولیس نشستم هیچ اعتراضی نکنم.

   

  وی تاکید کرد : آقای دنیزلی در اردوی تیم در امارات به من تاکید داشت که کریمی را به هر شکل ممکن حفظ کنم. من هم با این بازیکن صحبت کردم و شرایط را برای او توضیح دادم. اعتقاد ما این است که بازیکنان باید بدون حاشیه در خدمت تیم باشند.

   

  رویانیان درباره اینکه گفته می شود چندین مدیر نتوانسته اند کریمی را کنترل کنند و شما چطور می خواهید این کار را بکنید که روبروی مردم قرار نگیرید گفت: چه کسی می‌گوید کریمی را نمی‌توان کنترل کرد من با او صحبت کردم و دنیزلی نیز دو بار در جده و ترکیه با او جلسه داشته و خود دنیزلی با قاطعیت عنوان کرد کریمی به تیم اضافه شود. مردم خود تمام مسائل را می‌فهمند من زمانی که برای تیم تصمیم می‌گیرم قاطعانه و برای مصلحت پرسپولیس تصمیم می‌گیرم و یقین دارم مردم هم این را متوجه می‌شوند و می دانند که از تمام توانم برای پرسپولیس استفاده کرده ام و روبروی من قرار نمی گیرند.

   

  وی رویانیان در خصوص شرایط فوتبال ایران عنوان کرد: تیم پرسپولیس در این فصل از چند لحاظ آسیب دید افرادی در داخل و بیرون بودند که مشکلاتی را برای تیم به وجود آوردند همچنین سیستم موجود در فوتبال کارآمدی لازم را ندارد. اتفاقات مختلفی افتاد که باعث شد پرسپولیس در این فصل نتیجه نگیرد.

   

  وی افزود: من برای داوران ارزش خاصی قائلم اما در برخی بازی‌ها داوری‌ها سرنوشت را تغییر داد. مدیریت‌های ما نیز مسائلی دارد میزان لابی و ارتباطاتی که وجود دارد باعث بروز مشکلاتی می‌شود.

   

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا از پذیرفتن این سمت پشیمان است همانطور که از ابتدا این موضوع را عنوان کرده بود، خاطرنشان کرد: بله هم‌اکنون هم پشیمان هستم اما اگر بروم نامردی در حق هواداران است آنها امید دارند تا هرچه زودتر در این مدت تیم فصل اینده شکل بگیرد شرایط سختی است و اگر بخواهم در این شرایط تیم را رها کنم نامردی کرده‌ام به همین دلیل صحنه را خالی نمی‌کنم.

   

  رویانیان درباره لیست 10 نفره دنیزلی افزود: در واقع سرمربی پرسپولیس 15 نفر را برای فصل آینده انتخاب کرده بود که ما 10 نفر را اعلام کردیم. امروز به علت ولادت امام جواد نیز با کاظمیان قرارداد بستیم او جوان باشخصیتی است و اگر واقعیت را هم بخواهید جواد در بین لیست 15 نفر دنیزلی بود طبق بررسی‌هایی که انجام دادیم عملکرد فنی کاظمیان در فصل گذشته خوب بود هرچند که به نظر می‌رسید در بازی‌ها خوب ظاهر نمی‌شود.

   

  وی درباره اعتراض‌های کاظمیان در برخی مسائل یاداور شد من به تمام بازیکنان گفته‌ام که اگر بازیکنی حرف بزند از تیم خواهد رفت با جواد نیز این صحبت را مطرح کرده‌ام.

   

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وجه تمایز خود با سایر مدیران گفت: من نباید درباره خود صحبت کنم سؤال شما خوب است اما نیاز به زمان هم دارد در واقع من از بالا به پایین افتادم مردم مرا می‌شناسند من رئیس پلیس 110 و رئیس راهنمایی و رانندگی بودم افتخار می‌کنم که نوکری مردم را کردم. برایم حضور در باشگاه پرسپولیس هم افتخاری است.

   

  وی افزود: مطمئن باشید من اگر 3 سال در باشگاه پرسپولیس بمانم این باشگاه را جهانی خواهم کرد و به یک باشگاه کاملاً حرفه‌ای تبدیل می‌کنم.

   

  رویانیان در پاسخ به سؤال مجری مبنی براینکه کاشانی نیز این صحبت‌ها را مطرح می‌کرد، تصریح کرد‌: من همین‌جا می‌گویم که کاشانی از من بهتر است. تلاشم این است که بتوانم باشگاه را جهانی کنم ما نتیجه‌گرا نیستیم می‌خواهیم کاری کنیم که محتاج پول دولت نباشیم و کاملاً خودکفا عمل کنیم برخی‌ها می‌گویند پشتش به کوه است این حرفها درست نیست من اگر با یک برند خارجی قرارداد می‌بندم این نشان از ارتباط قوی من است و نفوذی که در خارج از کشور دارم.

   

  رویانیان درباره چگونگی بستن پرسپولیس در فصل آینده گفت: این عبارت پرسپولیس کهکشانی یک شوخی بود ، آقای فتح الله زاده یکی دوبار از این اسم برای تیم خودش استفاده کرد و ما هم در جواب همین حرف را در مورد پرسپولیس زدیم. من برای بستن پرسپولیس فصل بعد سه راه دارم. یک اینکه تمام تیم را جوان کنم. دیگری اینکه ، تمام تیم را از ستاره ها ببندم و آخر اینکه ترکیبی از ستاره ها و بازیکنان جوان را به خدمت بگیرم. من قصد دارم از سومین روش استفاده کنم اما قول می دهم پس از سه سال پرسپولیس را تبدیل به تیمی کاملا جوان کنم.

   

  رویانیان درباره سقف قرارداد و اینکه این سقف تبدیل به کف قرارداد شده است گفت: به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و باید پاسخگوی مردم باشد و استقلال هم همین شرایط را دارد . من نمی توانم پرسپولیس را ضعیف ببندم و باید با سقف مقابله کنم.

   

  رویانیان در پاسخ به انتقادات فرشاد پیوس و حمید درخشان نسبت به نتایج پرسپولیس و عملکرد مدیریت و کادرفنی این تیم به گزارش مرجع خبری گفت: اینکه پرسپولیس نتیجه نگرفته را یک بچه دبستانی هم متوجه می شود نیازی نیست که پیشکسوتان در این تریبون به آن اشاره کنند. اما در خصوص ایرادات باید بگویم که بله ایراد بسیار زیاد است و من به هیچ وجه مدیریت خودم را قبول ندارم و باید بگویم مدیریت من در حد صفر بوده است. اما این دوستان برای بیان ایرادهایشان نباید بلندگو در دست بگیرند بلکه باید بیایند در دفتر من در باشگاه این صحبت ها را مطرح کنند. هیچ کس تا به حال به ما راهکاری ارائه نکرده ، بهتر است به جای این صحبت ها به هم کمک کنیم.

   

  مدیرعامل پرسپولیس در خصوص انتقادات علی پروین که گفته بود من در جریان نقل و انتقالات باشگاه نیستم گفت: ما هم جواب ایشان را دادیم و گفتیم ایشان بزرگ پرسپولیس است و اگر حرفی دارد برای شنیدن در خدمتیم. ایشان تا به حال حرفی به ما نزده و بین ما و ایشان اختلافی نیست و ایشان رفیق جینگ ماست!

   

  رویانیان در پاسخ به این انتقاد که چرا هنگام مسابقات در کنار تیم نیست و به سفر چین رفته، افزود: من تعجب می کنم از آدم ورزشی که چنین حرفی را می زند. مگر من بازیکنم یا قرار است درون دروازه بایستم که کنار تیم باشم یا اینکه من مربی تیم هستم که بیایم بنشینم و ارنج کنم؟ مدیرعامل باید حرمت و جایگاه خود را حفظ کند. سفر چین همراه با هیئت دولت بود و از چندین ماه قبل برنامه ریزی شده بود اما در آنجا هم با آقای وینگادا جلسه گذاشتم و اختلافاتمان را حل کردم و نتایج خوبی گرفتیم ، با یک شرکت سازنده استادیوم مذاکرات خوبی کردیم و با برخی افراد اقتصادی برای گرفتن اعتبار فاینانس حتی برای استقلال هم مذاکراتی داشتیم تا مشکلات مالی این دو تیم برطرف شود ، خوشبختانه من برخلاف سایرین از خارج رفتن خوشم نمی آید. آقای فتح الله زاده مگر هنگام بازی با تیم ما در روسیه نبودند به خاطر کار شخصی؟ من که به خاطر کار شخصی نرفتم ، همراه با هیئت دولت بودم. زمانی که آقای فردوسی پور بامن تماس گرفت ساعت 5 صبح به وقت چین بود و من با وجود اینکه برای نماز بیدار بودم دلیلی ندیدم که جواب بدهم.

   

  مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مصاحبه هایی که در طول فصل گذشته در خصوص بازیکنان به خصوص معمارزاده انجام داده تاکید کرد: مطمئن باشید از این به بعد حتی در خصوص میخ کفش بازیکنان هم دخالت خواهم کرد اما دلیلی ندارد هنگام بازی روی سکو بنشینیم چراکه مربی باید تیم را ارنج کند. وظیفه کادرفنی و بازیکنان است که تیم حریف را بشناسند و نتیجه بگیرند. درست نبود پس از نتایج ضعیفی که در لیگ به خصوص بعد از بازی با راه آهن گرفتیم بازیکنان را اخراج کنم چرا که در بازی های آسیایی بازی داشتیم. من برای بازیکنان شرط گذاشتم که اگر در بازی با الاتحاد نتیجه بگیرید به هرکدام 10 هزار دلار پاداش می دهم و اگر ببازید 20 درصد از قراردادتان را کم میکنم. همین طور هم شد و قراردادشان را کم کردم و فقط 10 بازیکن را در تیم نگه داشتم ، مدیریت بحران یعنی همین.

   

  این مدیر در پاسخ به اینکه سیاست وی برای فصل آینده چه خواهد بود تاکید کرد: من حتما در ترکیب تیم دخالت می کنم چراکه ما مشکل زیاد داشتیم. ما در خط دروازه ، خط دفاع و خط هافبک مشکل داشتیم. ما 54 گل زدیم و در گل زدن خوب بودیم اما در گل خوردن مشکل داشتیم و 58 گل خوردیم ، طبیعی است که باید این ضعف ها را برطرف کنیم و تیم یکپارچه شود. افرادی که در تیم بودند از بدنساز گرفته تا پزشک و ماساژور و تدارکات و  مدیر رسانه و سرپرست همه این افراد باید دوباره بررسی شود و یک تیم منجسم و هماهنگ تشکیل شود. در باشگاه هم باید اتفاقاتی بیفتد و برنامه ریزی های اقتصادی ما برای رسیدن به منابع مالی در حال اجراست و تا پایان امسال باید به حدی برسیم که نیاز پرسپولیس برطرف شود و اقتصاد خودگردان داشته باشیم. کارهای فرهنگی ما بسته شده و به زودی در طول فصل کارهای فرهنگی جدید ما در استادیوم کاملا تجلی پیدا خواهد کرد. در حال حاضر بلیط را هم خودمان می فروشیم.

   

  رویاینان درباره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: پیش از این برای هر بازی 28 میلیون تومان به ورزشگاه آزادی پرداخت می کردیم و سازمان لیگ به خاطر بلیط تماشاگران و پخش تلویزیونی یک ریال هم به ما نداده. سال قبل دولت به ما 4 میلیارد بودجه داده و ما الان پول نداریم قرارداد بازیکنان فصل قبل را بدهیم. ما 20 درصد قرارداد بازیکنان را کم کرده ایم و وضعمان از استقلال بهتر است اما برای فصل بعد هم برای خرید بازیکن و پرداخت پیش قرارداد مشکل داریم. امسال 12 میلیارد بودجه تصویب شده که هنوز بودجه ابلاغ و پرداخت نشده.

   

  وی درباره احتمال آمدن خلعتبری به پرسپولیس گفت: من با خود خلعتبری و پدر و مادرش و برادرش هم حضوری و هم تلفنی صحبت کردم و ایشان به من قول داده اگر به ایران بیاید فقط برای پرسپولیس بازی کند. 70 درصد با هم توافق کرده ایم و مشتاقم که وی بیاید و آن 30 درصد باقی مانده را هم ایشان در حال فکر کردن است که بیاید یا نه. تمام مذاکرات من با خود خلعتبری بوده و صحبتی با مارادونا سرمربی وی انجام نداده ام. اگر هم نیامد یک مهاجم خارجی به جای وی در نظر گرفته ام که اگر نشد او را می آوریم. در خط هافبک هم یک بازیکن خوب خارجی برای خرید در نظر داریم که به پرسپولیس می آید.

   

  وی درباره مذاکره با ادینیو گفت: خود من با ایشان مذاکره ای نکرده ام اما یکی از دوستان ما با ایشان صحبت هایی انجام داده که فعلا نتایجش مشخص نیست.

   

   

  در نظرسنجی این برنامه پرسیده شد مصطفی دنیزلی با پرسپولیس در فصل بعد موفق خواهد شد یا خیر؟ از میان نزدیک به 100 هزار شرکت کننده ؛ 76 درصد پاسخ بله و 24 درصد پاسخ خیر دادند.

   

  گفتنی است گزارشگر صداوسیما واعظی که پیش از این توسط علی دایی ملقب به لقب «گالیور» شده بود و سابقه چندین بار حاشیه سازی برای پرسپولیسی ها از جمله دایی و کریمی را در کارنامه دارد با سوال های متعدد حاشیه ای قصد ایجاد شکاف بین اعضای تیم پرسپولیس را داشت که رویانیان از پاسخ به سوال های وی خودداری کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.