• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شروع طوفاني واليبال ايران با برتري مقابل کره جنوبي!
  کد خبر : 591679

  شروع طوفاني واليبال ايران با برتري مقابل کره جنوبي!

  شروع طوفاني واليبال ايران با برتري مقابل کره جنوبي!Reviewed by Aryan on Jun 1Rating:   ایران ویج:  تيم ملي واليبال امروز نخستين بازي خود در رقابت‌هاي انتخابي المپيک را برابر کره‌جنوبي برگزار کرد و توانست با حساب 3 بر صفر يک پيروزي ارزشمند را برابر چشم‌بادامي‌ها کسب کند.    با اين پيروزي حرف‌هاي ولاسکو مبني بر…

  شروع طوفاني واليبال ايران با برتري مقابل کره جنوبي!Reviewed by Aryan on Jun 1Rating:


    ایران ویج:  تيم ملي واليبال امروز نخستين بازي خود در رقابت‌هاي انتخابي المپيک را برابر کره‌جنوبي برگزار کرد و توانست با حساب 3 بر صفر يک پيروزي ارزشمند را برابر چشم‌بادامي‌ها کسب کند.
      با اين پيروزي حرف‌هاي ولاسکو مبني بر اينکه همه چيز در زمين مسابقه مشخص خواهد شد که در واکنش به صحبت‌هاي پارک‌ کي‌وون انجام شده بود، تحقق پيدا کرد و شاگردان ولاسکو به خوبي توانستند حرف‌هاي خود را در زمين مسابقه بزنند.در گيم نخست اين بازي شاگردان پارک‌ کي‌وون که پيش از بازي حاشيه‌هاي زيادي ايجاد کرده بود حرفي براي گفتن نداشتند و ملي‌پوشان ايران با درخشش جواناني همچون قائمي توانستند حريف خود را غافلگير کنند. فرهاد قائمي که ولاسکو به وي اعتماد کرده و در ترکيب قرار گرفته بود عملکرد بسيار خوبي داشت و با زدن سرويس‌هاي دقيق کار را براي دريافت اول کره‌ سخت مي‌کرد و در ادامه ملي‌پوشان ايران با پاس‌هاي مناسب معروف حملات خود را به امتياز تبديل مي‌کردند تا اين گيم با حساب 25 بر 17 به سود ايران خاتمه پيدا کند. اختلاف امتياز در اين گيم در مواقعي از بازي به 10 هم مي‌رسيد. هرچند که اين گيم را تيم ايران با اختلاف پيروز شد، اما ظاهرا ولاسکو از عملکرد برخي بازيکنان رضايت نداشت و تذکراتي را به مهدوي مي‌داد.گيم دوم را هم تيم ايران بهتر آغاز کرد؛ کره‌اي‌ها بسيار دست پاچه بازي مي‌کردند و شاگردان ولاسکو به خوبي از اين شرايط استفاده مي‌کردند. در اين گيم هم نمي‌شد به راحتي از سرويس‌هاي غفور و دفاع‌هاي مناسب موسوي عبور کرد. اختلاف امتياز موجب شده بود تا واليباليست‌هاي ايران بازي راحتي از خود به نمايش بگذارند. تعويض‌هاي متوالي پارک هم نتوانست دردي از کره دوا کند و بازهم شاهد پيروزي قاطع ايران برابر کره بوديم. گيم دوم را شاگردان ولاسکو با حساب 25 بر 18 به سود خود رقم زدند تا پارک که استاد حاشيه‌سازي است برخلاف گذشته تنها سکوت کند و حرفي براي گفتن نداشته باشد.گيم سوم هم با برتري ايران آغاز شد؛ کره‌اي ها به قدري از نحوه بازي خود ناراحت بودند که در گيم سوم يک امتياز ارنج به تيم ايران دادند. در امتياز 6 بر 2 به سود ايران، باز هم پارک درخواست وقت استراحت کرد، اما در ادامه بازهم اين شاگردان ولاسکو بودند که بهتري بازي کردند و موفق شدند با کسب امتياز 8 بر 4 به وقت استراحت فني اول بروند. پاس‌هاي سرعتي معروف براي نادي و ضربه‌هاي تمام کنندي کاپيتان نادي موجب مي‌شد تا اختلاف امتياز بازهم بيشتر از گذشته شود. دفاع روي تور ايران که معمولا با 3 بازيکن انجام مي‌شد مهاجمان تيم کره را عصبي کرده بود. تعويض‌هاي متوالي براي کره هم راه به جايي نبرد، چراکه شاگردان ولاسکو با برنامه و منظم بازي مي‌کردند. رسيدن به امتياز 16 بر 8 به سود ايران تيم‌ها را به وقت استراحت فني دوم برد. قرا و مهدوي در امتياز 17 براي تيم ايران وارد ميدان شدند، اما قرا بازهم نتوانست عملکرد خوبي داشته باشد و با از دست دادن 2 امتياز متوالي ولاسکو را مجبور کرد تا درخواست وقت استراحت کند. در گيم سوم ولاسکو وقتي از پيروزي تيمش تقريبا مطمئن شد به بازيکناني مانند فياضي، مهدوي و قرا هم ميدان داد تا با شرايط مسابقات آشنا شوند. در پايان اين گيم با حساب 25 بر 16 به سود تيم ايران خاتمه پيدا کرد تا شاگردان ولاسکو مسابقات را طوفاني آغاز کنند.پارک کي‌وون پس از شکست از ايران در مسابقات آسيايي اعلام کرده بود که در رقابت‌هاي انتخابي المپيک از ايران انتقام خواهد گرفت، اما بازهم در حسرت غلبه بر ايران ماند.ديدار بعدي تيم ايران فردا از ساعت 9:30 برابر چين برگزار خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.