• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » پای حداد عادل در بازی فوتبال شکست
  کد خبر : 590925

  پای حداد عادل در بازی فوتبال شکست

  پای حداد عادل در بازی فوتبال شکست Reviewed by Aryan on May 31Rating: بولتن نیوز نوشت: اگر چه حداد عادل در عرصه رقابت سیاسی، ثابت قدم است و به قواعد رقابت پای بند است و محکم قدم برمی دارد و پایش نشکسته است، اما با خبر شدیم که حداد دیروز در یک بازی فوتبال، پایش…

  پای حداد عادل در بازی فوتبال شکست Reviewed by Aryan on May 31Rating:

  بولتن نیوز نوشت:
  اگر چه حداد عادل در عرصه رقابت سیاسی، ثابت قدم است و به قواعد رقابت پای بند است و محکم قدم برمی دارد و پایش نشکسته است، اما با خبر شدیم که حداد دیروز در یک بازی فوتبال، پایش شکسته و به بیمارستان منتقل شده است.

   حداد عادل

  به گزارش بولتن نیوز، دیروز چهارشنبه، غلامعلی حداد عادل، در یک بازی دوستانه فوتبال، به هنگام تمرین، دچار مشکل شد و پایش شکست.

  بلافاصله، ایشان را به بیمارستان اختر منتقل کردند و تحت نظر دکتر قرار گرفت. برخی شنیده ها حکایت از این دارد که باید پای ایشان تحت عمل جراحی قرار گیرد اما برخی نیز گفته اند که مشکل جدی نبوده و باید استراحت کنند.

  این سایت اصوگرا ادامه می دهد:
  جناب حداد عادل که در دوره مجلس هفتم، ریاست مجلس را به عهده داشت، همواره در عرصه سیاست، به رقابت شفاف سیاسی و براساس قواعد و ضوابط بازی و رقابت های اجتماعی و سیاسی، معتقد و پای بند بوده است و در انتخابات اخیر مجلس و تعیین هیات رئیسه مجلس، با وجود تخریب هایی که علیه ایشان صورت گرفت، با سعه صدر، با تخریب ها و انتقادها برخورد کرد و باعث ایجاد شور و نشاط در انتخابات مجلس و هیات رئیسه شد.

   

   حداد عادل

  حداد عادل اعلام کرده بود که حتی اگر تنها یک رای برای انتخاب هیات رئیسه داشته باشم بازهم نامزد انتخابات خواهم بود زیرا براساس حجت و تعهد و وظیفه ای که احساس می کنم، در عرصه رقابت سیاسی و انتخاباتی حاضر شده ام و این به معنای آن است که حداد به شور و نشاط و رقابت و قواعد سیاسی بیش از نتیجه شخصی آن فکر می کند و تعهد اجتماعی را بیش از مقام و مسوولیت برای خود می پسندد.

  بولتن نیوز افزود:
  ایشان در طول عمر خود و وظایف و مسوولیت هایی که به عهده داشته، همواره به رقابت شفاف و قاعده مند سیاسی معتقد و پای بند بوده و آن را عاملی برای شور و نشاط در جامعه و رشد بهره وری و بالندگی جامعه ارزیابی کرده است.
  وی همواره قواعد بازی را رعایت کرده و در عرصه های سیاسی و فرهنگی، شخصیتی تاثیر گذار، مثبت و عامل حفظ وحدت بوده است و  به دانش، فرهنگ و شور و نشاط اجتماعی بها داده است.

  حداد عادل علاوه بر مطالعه و  تحصیل و سال ها تلاش علمی و فرهنگی و دانش اندوزی، به عنوان یک شخصیت فرهنگی، در جامعه فعال بوده و منشا تحولات فرهنگی بوده است  و تحولات اثرگذار و ماندگاری را در زمینه صیانت از زبان پارسی، ارائه واژه های مناسب و معادل کلمات خارجی، ایجاد فرهنگستان ادب پارسی و…. از خود به جای گذاشته است و حتی در عرصه سیاست نیز همواره یار و یاور ارتقای فرهنگی و احترام به فرهنگ و ادب پارسی بوده است. 

   حداد عادل

  بولتن در پایان می نویسد:حداد عادل نه تنها در ارتقای فرهنگ ایران اسلامی موثر بوده و همواره در کنار اندیشمندان و دانشجویان و فرهنگیان و دانشگاهیان فعالیت کرده است و هیچگاه کلاس درس و تحصیل و دانشگاه و امور فرهنگی را تعطیل نکرده است بلکه در عرصه سیاست نیز همواره در کنار مردم، مسوولان نظام و دولت و مقام معظم رهبری حضور داشته و یار ویاور رهبر انقلاب بوده و در کاهش اختلاف های گروه های سیاسی و مسوولان کشور نیز، با میانجیگری و ریش سفیدی و برنامه ریزی و ارائه پیشنهاد برای حفظ وحدت مسوولان نظام تلاش کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.