• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » به جای پرچم ایران، پرچم کمیته بین‌المللی المپیک به اهتزاز درمی‌آید؟
  کد خبر : 589704

  به جای پرچم ایران، پرچم کمیته بین‌المللی المپیک به اهتزاز درمی‌آید؟

  به جای پرچم ایران، پرچم کمیته بین‌المللی المپیک به اهتزاز درمی‌آید؟ Reviewed by Aryan on May 31Rating: ایران ویج:کمیته ملی المپیک ایران دریافت نامه‌‌ کمیته بین‌المللی المپیک در رابطه با توضیح دلایل برکناری روسای برخی از فدراسیون ها را تائید کرد.پس از ارسال نامه‌ کمیته بین‌المللی المپیک به کمیته ملی المپیک ایران و درخواست IOC…

  به جای پرچم ایران، پرچم کمیته بین‌المللی المپیک به اهتزاز درمی‌آید؟ Reviewed by Aryan on May 31Rating:

  ایران ویج:کمیته ملی المپیک ایران دریافت نامه‌‌ کمیته بین‌المللی المپیک در رابطه با توضیح دلایل برکناری روسای برخی از فدراسیون ها را تائید کرد.
  پس از ارسال نامه‌ کمیته بین‌المللی المپیک به کمیته ملی المپیک ایران و درخواست IOC از مقامات کمیته برای ارائه توضیحات درباره دلایل برکناری روسای فدراسیون‌های ورزشی، قرار است نشست فوق‌العاده هیات اجرایی فردا در محل کمیته برگزار شود. در حالی هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک ایران فردا جلسه دارد که نشست های هفتگی این کمیته روزهای سه‌شنبه برگزار می‌شود.
  گویا در این نامه به ایران هشدار داده شده که در صورت نداشتن توضیحات قانع کننده و منطقی، با کمیته ملی المپیک ایران طبق قوانین IOC برخورد می‌شود.
  اشاره به قانون: بر اساس قوانین کمیته بین المللی المپیک، در صورتی که دخالت غیر منطقی دولتی در امور فدراسیونهای ورزشی و کمیته های ملی المپیک برای IOC به اثبات برسد، کمیته ملی المپیک کشور مورد نظر به حالت تعلیق درخواهد آمد، همانند وضعیتی که هم‌اکنون در کشور کویت وجود دارد. البته این مسئله به معنی شرکت نکردن ورزشکاران آن کشور در بازیهای بزرگ همچون المپیک نیست به طوریکه در چنین وضعیتی ورزشکاران کشور مورد نظر در بازیها شرکت می‌کنند اما به جای پرچم ملی آن کشور پرچم کمیته بین المللی المپیک به اهتزاز درخواهد امد.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.