• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » جمع‌‌آوري مراكز غيرمجاز طب سنتي از هفته آينده
  کد خبر : 587008

  جمع‌‌آوري مراكز غيرمجاز طب سنتي از هفته آينده

  جمع‌‌آوري مراكز غيرمجاز طب سنتي از هفته آيندهReviewed by Aryan on May 29Rating: مديركل نظارت بر درمان وزارت بهداشت اعلام كرد: شكايت‌هاي زيادي از مراكز غيرمجاز طب سنتي داريم كه كارهاي عجيب و غريب و غيرعلمي انجام مي‌دهند. آيين‌نامه طب سنتي تدوين شده و طي روزهاي آينده ابلاغ مي‌شود و پس از آن تمام مراكز…

  جمع‌‌آوري مراكز غيرمجاز طب سنتي از هفته آيندهReviewed by Aryan on May 29Rating:
  طب سنتي

  طب سنتي

  مديركل نظارت بر درمان وزارت بهداشت اعلام كرد: شكايت‌هاي زيادي از مراكز غيرمجاز طب سنتي داريم كه كارهاي عجيب و غريب و غيرعلمي انجام مي‌دهند. آيين‌نامه طب سنتي تدوين شده و طي روزهاي آينده ابلاغ مي‌شود و پس از آن تمام مراكز طب سنتي فاقد مجوز وزارت بهداشت تعطيل مي‌شود.

  سجاد رضوي در گفت‌وگو با فارس گفت: در اين آيين‌نامه افراد مجاز به فعاليت و صاحب صلاحيت در اين عرصه تعريف و مشخص شده‌اند و شاخص‌هاي مراكز ارائه خدمات طب سنتي نيز مشخص شده است.

  به گفته وي، بر اساس اين آيين‌نامه فقط افرادي كه دوره طب سنتي را در دانشكده‌هاي وزارت بهداشت گذرانده باشند يا دوره‌هاي مصوب وزارت بهداشت را در اين زمينه طي كرده باشند، همچنين افراد مشهور و شناخته شده در عرصه طب سنتي كه مورد تأييد وزارت بهداشت هستند و براي مثال اعضاي هيات علمي دانشكده طب سنتي مي‌توانند مجوز مركز طب سنتي را از وزارت بهداشت دريافت كنند و به صورت قانوني به فعاليت در اين عرصه بپردازند.

  وي افزود:‌ افرادي كه دوره‌هاي طب سنتي را در كشورهاي ديگر مثل چين و جاهاي ديگر ديده باشند، در صورتي كه دوره مورد نظر آنها مورد تأييد وزارت بهداشت نباشد، نمي‌توانند مجوز مركز طب سنتي دريافت

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.