• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه , گوناگون » هكر ها در دانشگاه شريف مسابقه ميدهند !!!
  کد خبر : 5849

  هكر ها در دانشگاه شريف مسابقه ميدهند !!!

  هكر ها در دانشگاه شريف مسابقه ميدهند !!!Reviewed by Aryan on May 18Rating: مرکز آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد حوادث رایانه ای (آپا) دانشگاه صنعتی شریف در روزهای 7و 8 تیرماه جاری اقدام به برگزاری مجموعه رقابتهای نفوذ و دفاع در فضای مجازی می کند. به گزارش خبرگزاری مهر، این رقابت ها با هدف آگاهی…

  هكر ها در دانشگاه شريف مسابقه ميدهند !!!Reviewed by Aryan on May 18Rating:

  i2k92r3zlmwge2g8ki0q.png

  مرکز آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد حوادث رایانه ای (آپا) دانشگاه صنعتی شریف در روزهای 7و 8 تیرماه جاری اقدام به برگزاری مجموعه رقابتهای نفوذ و دفاع در فضای مجازی می کند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، این رقابت ها با هدف آگاهی رسانی، آموزش و ترویج فرهنگ امنیت فضای تبادل اطلاعات از سوی آپا دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود که طی آن امکان ارائه و تبادل دانش تخصصی مرتبط با روشهای نوین نفوذ و دفاع در فضای مجازی فراهم شده است.

  این رقابتها در روزهای 7 و 8 تیرماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف با حمایت مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات ایران، در سه محور ” هک و نفوذ”، ” طراحی پوسترها و کاریکاتورهای ترویجی” و ” روشهای کاربردی نوین و خلاقانه در نفوذ و دفاع” برگزار می شود.
  در بخش هک و نفوذ، تیمهای شرکت کننده در حوزه های مختلف نفوذگری در وب، شکست الگوریتم ها و پروتکل های رمزنگاری و چالش های مرتبط با شواهد جرائم رایانه ای با یکدیگر به رقابت می پردازند.
  شرکت کنندگان در بخش مسابقه طراحی پوسترها و کاریکاتورهای ترویجی، پوستر و کاریکاتورهای طراحی شده باید از خلاقیت، جذابیت و تاثیرگذاری قابل توجهی برخوردار بوده و حاوی پیامی درباره یک یا چند موضوع مهم در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات در سطحی عمومی باشند.
  در بخش مسابقه معرفی روشهای کاربردی نوین و خلاقانه در نفوذ و دفاع، اقدام به ارائه آخرین روشهای کاربردی در نفوذ و دفاع در فضای مجازی و تبادل دانش در زمینه های روشهای نفوذ نوین به سرویسها، پروتکل ها و برنامه های کاربردی، روشهای نوین در کشف یا کنترل بات نت ها، تحلیل های امنیتی مبتنی بر مطالعات میدانی و معرفی آسیب پذیری ها، اکسپلویت ها، ابزارها و سیستم عامل های موبایل و شبکه ها و ابزارهای بی سیم می شود.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.