• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدي نژاد دلایل پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت را گفت
  کد خبر : 5846

  احمدي نژاد دلایل پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت را گفت

  احمدي نژاد دلایل پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت را گفتReviewed by Aryan on May 18Rating: رئیس جمهور در جمع معاونان وزارت نفت با تشریح دلایل پذیرش سرپرستی وزارت نفت توسط شخص خود، به تشریح نقش اساسی صنعت نفت و جایگاه آن در اقتصاد ملی کشور پرداخت. به گزارش خبرگزاری مهر، در نخستین جلسه شورای معاونان…

  احمدي نژاد دلایل پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت را گفتReviewed by Aryan on May 18Rating:

  eyqnw6pl8o8zw33fxhko.jpg

  رئیس جمهور در جمع معاونان وزارت نفت با تشریح دلایل پذیرش سرپرستی وزارت نفت توسط شخص خود، به تشریح نقش اساسی صنعت نفت و جایگاه آن در اقتصاد ملی کشور پرداخت.

  به گزارش خبرگزاری مهر، در نخستین جلسه شورای معاونان وزارت نفت که دوشبه شب با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد، دکتر محمود احمدی نژاد به تبیین دلایل پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت پرداخت.

  وی با اشاره به به حجم عظیم فعالیت در صنعت نفت تاکید کرد: جایگاه و اهمیت صنعت نفت در اقتصاد ملی آنقدر مهم است که تصمیم گرفتم سرپرستی وزارت نفت را خود بر عهده داشته باشم.

  دکتر احمدی نژاد در این جلسه برضرورت تقویت سرمایه‌گذاری و جذب منابع مالی داخلی و خارجی برای توسعه برنامه‌های زیربنایی صنعت نفت تاکید کرد.

  وی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات سید مسعود میرکاظمی وزیر سابق نفت، به تشریح نقش اساسی صنعت نفت و جایگاه آن در اقتصاد ملی کشور پرداخت و خاطرنشان شد: به‌منظور تحقق اهداف صنعت نفت، باید تمام برنامه‌های توسعه‌ای دکتر میرکاظمی با شدت و سرعت بیش‌ از گذشته پیگیری شوند.

  رئیس جمهور همچنین با تاکید بر ضرورت ادغام وزارت نفت و نیرو با هدف کوچک‌سازی و چابک‌سازی دو وزاتخانه، تصریح کرد: به این ترتیب این دو وزارتخانه به سمت ادغام پیش خواهند رفت.

  جلسه شورای معاونین وزارت نفت به صورت منظم و هفتگی به‌منظور پیشبرد برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در صنعت نفت برگزار می‌شود که با توجه به پذیرش مسئولیت سرپرستی وزارت نفت توسط دکتر احمدی‌نژاد، قرار است این جلسات در دفتر رئیس جمهور برگزار شود.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.