• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شرایط دلهره آور تیم ملی والیبال
  کد خبر : 582755

  شرایط دلهره آور تیم ملی والیبال

  شرایط دلهره آور تیم ملی والیبال Reviewed by Aryan on May 26Rating: ولاسکو بعد از بازی پنج شنبه تیمش مقابل تیم «ب» دو روزی آنها را به خانه فرستاد.علیرضا نادی،سعید معروف،فرهاد ظریف،فرهاد قائمی،حمزه زرینی،رضا قرا،محمد موسوی،مهدی مهدوی،امیر غفور،مجتبی میرزا جان پور،شاهینی،شهرام محمودی،پوریا فیاضی،سعید مصطفی وند و پیمان کریمی اردونشینانی هستند که دیروز به سالن والیبال…

  شرایط دلهره آور تیم ملی والیبال Reviewed by Aryan on May 26Rating:

  ولاسکو بعد از بازی پنج شنبه تیمش مقابل تیم «ب» دو روزی آنها را به خانه فرستاد.علیرضا نادی،سعید معروف،فرهاد ظریف،فرهاد قائمی،حمزه زرینی،رضا قرا،محمد موسوی،مهدی مهدوی،امیر غفور،مجتبی میرزا جان پور،شاهینی،شهرام محمودی،پوریا فیاضی،سعید مصطفی وند و پیمان کریمی اردونشینانی هستند که دیروز به سالن والیبال آزادی رفتند تا یک هفته مانده به پرواز،تمرین کنند.
  البته از این جمع امیر غفور و مجتبی میرزاجانپور هم مصدوم هستند.امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در این باره می گوید:«باید تکلیف غفور و میرزاجان پور معلوم شود.هرچند تیم با همین بازیکنان تا قبل از پرواز تمرین می کند.چرا که تا شب قبل از مسابقه فرصت داریم تا ترکیب نهایی را اعلام کنیم.»در حالی که قرار بود این تیم بعد از بازی با تیم های جمهوری چک و هلند این روزها به تهران برسد اما وقتی ویزای سه روزه جمهوری چک تیم ملی 12 روزه نشد ولاسکو مجبور شد تیمش را از همانجا به هلند ببرد،تا برنامه ها بهم بریزد و خیلی راحت چهار بازی تدارکاتی با اروپایی ها از دست ایرانی ها بپرد.البته نیامدن کوبا به خاطر حضور در رقابتهای انتخابی المپیک در آلمان هم مزید برعلت شد .در حالی که خولیو ولاسکو خوب می داند تیمش تا قبل از زیرگروه المپیک حداقل 10 بازی تدارکاتی می خواهد. تیمی که همه به سهمیه المپیک آن دلبسته اند.در این شرایط دلهره آور خوش خبر نگرانی اش را از این شرایط مخفی نمی کند:« وضعیت بد است.با شروع لیگ جهانی ،کره و ژاپن با اروپایی ها بازی می کنند. آن هم چه بازیهای درخشانی که برایشان بازی تدارکاتی جدی قبل از زیر گروه المپیک محسوب می شود.اما تیم ایران متاسفانه حداقل بازی تدارکاتی را دارد.»
  شاید نگرانی او ولاسکو به تاثیر این شرایط در روحیه بازیکنان برمی گردد:«این مساله روحیه بازیکنان را پایین می آورد.از طرفی کار ولاسکو را در ژاپن سخت می کند.الان تیم ما تنها هفت بازی تدارکاتی انجام داده.»البته پورتوریکو که به ژاپن می آید،بدش نمی آید با ایران بازی کند و پیشنهاد بازی را هم به فدراسیون داده اما ظاهرا فدراسیونی ها خیلی راضی به آن نیستند.خسرو ابراهیم مدیر سازمان تیم های ملی در این باره به ایسنا می گوید:« پورتوریکو حریف ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک است و خیلی مایل نیستیم تا با این تیم بازی کنیم. بعد از صحبت‌هایی که با مسوولان این تیم داشتیم، متوجه شدیم که آنها شرایط مالی خاصی را برای سفر به تهران دارند که خیلی با این شرایط موافق نیستیم.»

  با رد پیشنهاد پورتوریکو تنها شانس بازی تدارکاتی ایران با مصر می ماند. مصریها که 10 -12 روز دیگر لیگ جهانی دارند. بدشان نمی آید قبل از آن مقابل ایران محک بخورند. به همین خاطر با فدراسیون مکاتبه کرده اند. البته شرط آنها بازی در کشور سوم است.فدراسیونی ها هم پیشنهاد بازی در استانبول را داده اند.سرپرست تیم ملی در این باره می گوید: «با جور شدن شرایط ،شاید دو،سه روز آینده تیم دو بازی دوستانه با مصر در استانبول انجام دهد و بعد راهی توکیو شود.» اگر هم جور نشود، آن وقت سهم ملی پوشان تنها تمرین است و در نهایت بازی با تیم ب. خوش خبر هم می گوید:«این شرایط آزار دهنده است.ما باید بازی تدارکاتی با تیم ب خودمان داشته باشیم و بقیه تیم ها با اروپایی ها.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.