• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » گزارش زنده از فولادشهر:بلیت 70 هزار تومان / استقلالی ها 10 درصد!
  کد خبر : 580367

  گزارش زنده از فولادشهر:بلیت 70 هزار تومان / استقلالی ها 10 درصد!

  گزارش زنده از فولادشهر:بلیت 70 هزار تومان / استقلالی ها 10 درصد!Reviewed by Aryan on May 23Rating: ایران ویج  – در حالی که بلیط فروشی دیدار سپاهان – استقلال صبح امروز انجام شده بود و شاهد هیچ گونه بلیط فروشی در ورزشگاه نبودیم، اما بازار سیاه بلیط فروشی مانند دیگر دیدارهای حساس سپاهان در فولادشهر…

  گزارش زنده از فولادشهر:بلیت 70 هزار تومان / استقلالی ها 10 درصد!Reviewed by Aryan on May 23Rating:

  ایران ویج  – در حالی که بلیط فروشی دیدار سپاهان – استقلال صبح امروز انجام شده بود و شاهد هیچ گونه بلیط فروشی در ورزشگاه نبودیم، اما بازار سیاه بلیط فروشی مانند دیگر دیدارهای حساس سپاهان در فولادشهر فعال بود. طبق شنیده ها از تماشاگرانی که تازه وارد ورزشگاه شده بودند، قیمت بلیط برای تماشاگران سپاهان به قیمت 50 و 70 هزار تومان نیز به فروش رفته است و با توجه به اینکه هنوز 2 ساعت تا شروع بازی باقی مانده است، امکان بالا رفتن رقم بلیط همچنان وجود دارد.

   تنها هزار بلیط در اختیار هواداران استقلال قرار گرفته بود، قسمت مربوط به تماشاگران این تیم تکمیل شده و از ورود هواداران این تیم ممانعت به عمل آمده است. بر اساس صحبت مسئولان باشگاه سپاهان، قرار بود تنها 8 درصد سکوها در اختیار تماشاگران استقلال قرار بگیرد که گویا مسئولان به این وعده خود عمل کرده اند و تنها قسمت پشت نیمکت میهمان و همچنین قسمت کوچکی از محوطه چمن های پشت دروازه در اختیار استقلالی ها قرار گرفته است.
   با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که تماشاگران استقلال حداکثر 10 درصد فضای ورزشگاه را در اختیار دارند و مابقی ورزشگاه زردپوش خواهد بود.

   از حواشی قبل از شروع این مسابقه می توان به درگیری بین هواداران سپاهان در نقاط مختلف ورزشگاه اشاره کرد. گویا بعضی از هواداران استقلال با زیرکی با بلیط سپاهانی ها وارد جایگاه آنها شده اند و توسط سپاهانی ها شناسایی شده اند!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.