• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » پدری فرزندش را آتش زد
  کد خبر : 5802

  پدری فرزندش را آتش زد

  پدری فرزندش را آتش زدReviewed by Aryan on May 17Rating: تهران امروز: پدري كه پسر خود را به‌ آتش كشيده است همسرش را مقصر مي‌داند. وي كه 32 سال سن دارد و به شيشه معتاد است گفت: از مدتي پيش مينا (مادر باربد) پايش را توي يك كفش كرده بود كه مي‌خواهم از تو طلاق…

  پدری فرزندش را آتش زدReviewed by Aryan on May 17Rating:

  oq6siupxh8qmu5kg6x3.jpg

  تهران امروز: پدري كه پسر خود را به‌ آتش كشيده است همسرش را مقصر مي‌داند.

  وي كه 32 سال سن دارد و به شيشه معتاد است گفت: از مدتي پيش مينا (مادر باربد) پايش را توي يك كفش كرده بود كه مي‌خواهم از تو طلاق بگيرم اما من راضي به اين جدايي نبودم وقتي او مرا چندين بار به طلاق تهديد كرد من هم با پرخاش به او گفتم اگر بخواهد در اين رابطه اقدام قانوني كند بلاي بدي سر باربد خواهم آورد.

  اما مينا سرانجام خانه را ترك كرد و گفت ديگر برنمي گردد.من دوباره او را تهديد كردم و گفتم اگر به خانه برنگردد به باربد آسيب مي‌رسانم اما اين تهديدات نيز سودي نبخشيد.

  مينا نيز كه به شدت گريه مي‌كرد گفت: از قبل از ازدواج مي‌دانستم محمد شيشه مي‌كشد هر چند وي انكار مي‌كرد.

  بعد از ازدواج اين من بودم كه بايد به جاي محمد كار مي‌كردم و خرج و مخارج زندگي را تامين مي‌كردم. به خاطر اينكه هيچ اراده‌اي در محمد براي ترك شيشه نمي‌ديدم تصميم به جدايي از وي گرفتم. به خانه پدري‌ام كه رفتم محمد به من زنگ زد و گفت اگر برنگردي دست باربد را برايت مي‌فرستم و اگر بازهم بر نگردي بقيه اعضايش را هم مي‌فرستم.

  من به واسطه پولي كه وي از يكي از همسايه‌ها قرض مي‌خواست و با پادرمياني آن همسايه باربد را از وي گرفتم.

  باربد تنها اميد من بود. روز حادثه پدرم براي خريد از خانه خارج شد و من و باربد و مادرم در خانه بوديم. محمد به طور مخفيانه وارد خانه شد و در يك لحظه بچه را با خود به پايين برد. فكر نمي‌كردم آنقدر ديوانه باشد ولي يكدفعه با فريادهاي باربد فهميدم وي فرزندمان را آتش زده است.

  وضعيت كودك سوخته

  پرستاران باربد مي‌گويند آسيب‌ها آنقدر شديد است كه حتي نمي‌توان به اين كودك سرم وصل كرد و پوستش از بين رفته است. لبهايش هم سوخته و نمي‌تواند غذاهم بخورد و ما از طريق بيني باربد مايعات وارد بدن او مي‌كنيم و به او دارو مي‌دهيم.

  محمد هم كه خودش دچار 50 درصد سوختگي شده است در بخش سوختگي بيمارستان مدني تهران بستري است و بريده بريده صحبت مي‌كند. ديروز وقتي اين مرد در برابر سوالات خانم صدر مددكار انجمن حمايت از حقوق كودك قرار گرفت با گفتن حواشي ماجرا از پاسخ طفره رفت و گفت كه همسرش را عامل اين ماجرا مي‌داند.

  تحقيقات هم نشان داده كه اين مرد از مدت‌ها قبل ماده محرك شيشه مصرف مي‌كرده است و احتمالا تحت تاثير همين ماده هم دست به چنين عمل دلخراشي زده است.

  گفتني است اين كودك دچار 70 درصد سوختگي شده است.آسيب در مورد او كاملا جدي است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • آمنه

   واقعا شيشه بد كفتيه نه به بجه خود رحم ميكنه نه به عزيز تر كشس خدارو شكر كه من تو ا
   ين اجتماع بيرحم نيست.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.