• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی » تنها بودن عامل افزايش وزن است
  کد خبر : 5798

  تنها بودن عامل افزايش وزن است

  تنها بودن عامل افزايش وزن استReviewed by Aryan on May 17Rating: پزشكان در يك مطالعه جديد دريافته‌اند كه تنهايي مي‌تواند باعث افزايش وزن و چاقي شود. به گزارش ايسنا، روانشناسان مي‌گويند: جهان به دليل وجود فناوريهايي مثل اينترنت و تلفن همراه به يك دهكده جهاني تبديل شده است اما بسياري از مردم دنيا هنوز با…

  تنها بودن عامل افزايش وزن استReviewed by Aryan on May 17Rating:

  46qsxvvxanl5jfp27ych.jpg

  پزشكان در يك مطالعه جديد دريافته‌اند كه تنهايي مي‌تواند باعث افزايش وزن و چاقي شود.

  به گزارش ايسنا، روانشناسان مي‌گويند: جهان به دليل وجود فناوريهايي مثل اينترنت و تلفن همراه به يك دهكده جهاني تبديل شده است اما بسياري از مردم دنيا هنوز با تنهايي و نگرانيها و نابساماني‌هاي احساسي دست به گريبان هستند كه اغلب به پرخوري و افزايش وزن به طور جدي و خطرناك تبديل مي‌شود.

  روزنامه ديلي اكسپرس در اين باره گزارش داد: دكتر ماري جو راپيني، روان درمان مركز كنترل وزن متدوديست در شهر هوستون آمريكا در اين باره اظهار داشت: مردم وقتي دچار احساس تنهايي و افسردگي مي‌شوند به دنبال غذاهايي مي‌گردند كه آنان را آرام و راضي كنند. برخي از آنها كم‌كم وزنشان بيشتر مي‌شود و از ظاهر خود احساس رضايت و اعتماد به نفس بالاتري پيدا مي‌كنند اما در نهايت اين افزيش وزن آنها را به افسردگي عميق‌تر فرو مي‌برد.

  دكتر راپيني مي‌گويد براي انسان بيان كردن خودش، موضوع بسيار مهمي است و براي اشخاصي كه در تنهايي زندگي مي‌كند اين بيان خود مي‌تواند با كشيدن نقاشي‌هايي از چهره خودشان و يا نوشتن احساساتشان، سرودن شعر يا نوشتن داستانهاي كوتاهي از شرايط زندگي‌شان صورت گيرد، اما بهترين راهكار صحبت كردن با ديگران و حتي بهتر از آن شركت كردن در فعاليتهاي گروهي و دسته جمعي است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.