• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شفیع زاده ها دررویای بازگشت؛گهردر تیررس
  کد خبر : 575068

  شفیع زاده ها دررویای بازگشت؛گهردر تیررس

  شفیع زاده ها دررویای بازگشت؛گهردر تیررسReviewed by Aryan on May 19Rating: ایران ویج – گهر زاگرس فعلا اوضاع مشخصی ندارد و به گفته اسماعیل حیدرپور سرپرست تیم روز یکشنبه در جلسه ای با حضور چهره های مهم نتیجه یک سال تلاش بچه های درود برای صعود به لیگ برتر مشخص خواهد شد.به گزارش سایت گل…

  شفیع زاده ها دررویای بازگشت؛گهردر تیررسReviewed by Aryan on May 19Rating:

  گهر

  ایران ویج – گهر زاگرس فعلا اوضاع مشخصی ندارد و به گفته اسماعیل حیدرپور سرپرست تیم روز یکشنبه در جلسه ای با حضور چهره های مهم نتیجه یک سال تلاش بچه های درود برای صعود به لیگ برتر مشخص خواهد شد.
  به گزارش سایت گل ، درحالیکه شهرداری دورود شفاها تضمین کرده که زیرساختها را آماده می کند ؛ نظر دادستانی که مالک این تیم هم به حساب می آید شرط است ؛ گرچه این تیم با خون دل مسئولانش که در زمین درگیر صعود این تیم بودند به لیگ رفت… با این وصف و در شرایطی که حضور در خرم اباد به عنوان یک گزینه روی میز است ؛ بردران شفیع زاده نیز پیشنهاد جالبی را مطرح کرده اند.

   آنها که امسال استقلال اهواز را به لیک دسته اول بازگردانده اند ، در پی احیای دوران طلایی تیمی هستند که تا مرز قهرمانی در لیگ هم پیش رفت. یکی از نزدیکان شفیع زاده ها به سایت گل می گوید: علی شفیع زاده حاضر به معاوضه امتیاز گهر با استقلال اهواز است ؛معامله ای که مفاد آن در صورت توافق اولیه جای بحث دارد . این پیشنهاد یک راه حل بینابینی برای ادامه کار گهر است ؛ تیمی که می تواند با بهبود شرایط زیرساختی باز به لیگ برتر بازگرددو در عین حال فرصتی برای بازگشت استقلال اهواز ایجاد کند.
   البته شفیع زاده در هرصورت تدارک خود را برای حضور قوی استقلال در لیگ دسته اول هم آغاز کرده.او که مدتی دور از انظار بود نفسی چاق کرده و می خواهد برگردد.
  این خبر را هم داشته باشید که داوود مهابادی سرمربی گهر سالها بازیکن استقلال اهواز بوده وظاهرا همین حالا هم از گزینه های اهوازی ها برای فصل بعد است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.