• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فرقانی:اتحاد قلعه نویی و اجورلو برای تبریز مبارک است
  کد خبر : 575067

  فرقانی:اتحاد قلعه نویی و اجورلو برای تبریز مبارک است

  فرقانی:اتحاد قلعه نویی و اجورلو برای تبریز مبارک استReviewed by Aryan on May 19Rating: ایران ویج- مهران فرقانی معاون سابق باشگاه تراکتور معتقد است با حضور پررنگ تر سردار آجورلو در تراکتور و حمایتهای بیشتر وی از امیرقلعه نویی اتفاقات خوبی در انتظار این تیم پرطرفدار تبریزی است. فرقانی تجربه صعود تراکتور به لیگ کنار…

  فرقانی:اتحاد قلعه نویی و اجورلو برای تبریز مبارک استReviewed by Aryan on May 19Rating:

  تراکتور

  ایران ویج- مهران فرقانی معاون سابق باشگاه تراکتور معتقد است با حضور پررنگ تر سردار آجورلو در تراکتور و حمایتهای بیشتر وی از امیرقلعه نویی اتفاقات خوبی در انتظار این تیم پرطرفدار تبریزی است.

  فرقانی تجربه صعود تراکتور به لیگ کنار فراز کمالوند و ناصر شفق را گذرانده  در این باره به سایت گل می گوید: آقای آجورلو مدیر بسیار باتجربه و عملگرایی هستند.پارسال ایشان از دور تراکتور را پیش راند و در تنگناها به کمک تیم امد بدون اینکه اسمش مطرح باشد. ولی من اعتقاد دارم خلا نبود ایشان با کاریزمای قلعه نویی پر شد و اگر امسال این زوج شکل بگیرد تراکتور مدعی اول قهرمانی خواهد بود.
  او که انتقاداتی به نحوه اداره تراکتور دارد ادامه می دهد: کار کردن در تبریز روش خاصی می طلبد . سئوال اینجاست که چرا قلعه نویی بعد از یکسال موفق وسوسه می شود به تیم دیگری برود درحالی که مردم به شدت دوستش دارند و کار فنی او هم در بهترین سطح قرار داشته؟این سئوال را هواداران از خودشان بپرسند. تیم آنها با کمی تدبیر بیشتر می توانست قهرمان باشد.

  فرقانی در ادامه حرفهایش به این نکته اشاره می کند که به آجورلو گفته اند کمی نزدیکتر تراکتور را در نظر داشه باشد:بلاتکلیفی فعلی با توجه به حضور قوی تیمهای مدعی در فصل نقل و انتقالات به نفع تیم نیست و قلعه نویی منتظر است ببیند می تواندامسال تیمی را که می خواهد ببندد یا نه؟به نظر من اگر آجورلو تردیدها را کنار بگذارد سال خیلی خوبی در انتظار فوتبال تبریز خواهد بود . البته تقریبا همه چیز در همین سمت پیش می رود و امیر برای قرارداد مجدد راغب تر ازهمیشه است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.