• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » اطلاعاتی پیرامون توییتر
  کد خبر : 573375

  اطلاعاتی پیرامون توییتر

  اطلاعاتی پیرامون توییترReviewed by Aryan♥ on May 18Rating:   • فلسفه سرویسی چون توییتر بلاگ نویسی کوچک (Microblogging) یک نوع از بلاگ نویسی است. میکروبلاگینگ به کاربران امکان نوشتن متن های کوتاه و منتشر ساختن آن را میدهد که هم برای نمایش عمومی و هم نمایش به گروه های محدود که کاربر آن ها را…

  اطلاعاتی پیرامون توییترReviewed by Aryan♥ on May 18Rating:

   

  • فلسفه سرویسی چون توییتر

  بلاگ نویسی کوچک (Microblogging) یک نوع از بلاگ نویسی است. میکروبلاگینگ به کاربران امکان نوشتن متن های کوتاه و منتشر ساختن آن را میدهد که هم برای نمایش عمومی و هم نمایش به گروه های محدود که کاربر آن ها را انتخاب کرده است به کار میرود.

  • توییتر کجای زندگی مان کاربرد دارد؟
  از این حیث بلاگ نویسی کوچک با بلاگ نویسی سنتی متفاوت است که برای ما محدودیت خلق میکند. کسانی که از این سرویس استفاده میکنند به ارسال حرف ها و عقیده های شخصی خود میپردازند. اگر شما دوست دارید درد دل های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و عکس العمل آنها را نسبت به درد دل خودتان ببینید باید آن را در فضای مجازی و در محیطی ساده و دوستانه به اشتراک بگذارید. محیطی که بتواند شما را در یافتن و مدیریت کردن دوستان و نوشته های شما و آنها کمک کند.

  • دستگاهی که استفاده از توییتر را لذت بخش تر میکند

  به همراه داشتن توییتر شاید نه حتماً لذت بخش ترین قسمت زندگی یک کاربر فعال خواهد بود. هر لحظه ممکنه است اتفاق شیرین یا تلخی برای خود شما و دوستانتان رخ دهد. اگر شوخ طبع باشید یا خیلی افسرده! با کلمات باید بازی کنید و جمله ای جذاب بنویسید که دنبال کنندگان تان را به وجد آورد. تنها وسیله ای که همیشه همراه ماست، همان تلفن همراه است.

  • چرا اصلاً توییتر نه رقبای آن؟

  خدماتی که توییتر ارائه میکند در حد یک بلاگ نویسی کوچک است و دردسری در استفاده از آن ندارید زیرا همه چیز با نظم خاصی در یکجا جمع شده اند که مدیریت را آسان میکند. بروزرسانی های این سرویس مرتب است و از پوسته های سبک و خوش رنگی برخوردار است. این در حالیست که رقبای توییتر چون Blauk و Heello از نظر ظاهر، منظم بودن، مدیریت و پشتیبانی به هیچ وجه قابل مقایسه با توییتر نیستند.

  • توییتر جای چه کسانی نیست؟

  رقیب سرسخت توییتر، فیس بوک، با گذشت زمان در ایران برای گروهی از مردم ایران به محلی برای تجارت و برای گروهی هم محلی برای add list جمع کردن تبدیل شده است. توییتر به دلیل ایجاد محیطی صمیمی برای ارتباط دوستان، دیگر جای آن دسته افراد که به فکری غیر از ارتباط دوستانه مجازی هستند نخواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.