• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فرشيد طالبي: رفتن به شرق آسيا اولويت من است
  کد خبر : 572929

  فرشيد طالبي: رفتن به شرق آسيا اولويت من است

  فرشيد طالبي: رفتن به شرق آسيا اولويت من استReviewed by Aryan on May 18Rating:    فرشيد طالبي مدافع مياني تيم فوتبال ذوب آهن در تلاش است تا فصل آينده در خارج از ايران بازي كند هر چند كه هنوز اين موضوع قطعي نشده است.طالبي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:«الان…

  فرشيد طالبي: رفتن به شرق آسيا اولويت من استReviewed by Aryan on May 18Rating:

  طالبی

   

   فرشيد طالبي مدافع مياني تيم فوتبال ذوب آهن در تلاش است تا فصل آينده در خارج از ايران بازي كند هر چند كه هنوز اين موضوع قطعي نشده است.
  طالبي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:«الان فعلا استراحت مي‌كنم اما مي‌خواهم يك تصميم خوب بگيرم و اولويت من اين است كه هر طور شده امسال در خارج از ايران بازي كنم. پيشنهادي از شرق آسيا دارم كه قبلا هم بحث آن مطرح بود و برخلاف گذشته فكر مي‌كنم كه اين پيشنهاد مي‌تواند جاي پيشرفت داشته باشد.»
  او ادامه مي‌دهد:«‌قبلا طور ديگري فكر مي‌كردم ولي حالا مي‌خواهم بازي در خارج از ايران را تجربه كنم. فصل گذشته بسيار وحشتناك براي ما تمام شد و ذوب آهن مشكلات زيادي داشت و خيلي از مسائل دست به دست هم داد تا ذوب آهن نتيجه نگيرد. من به اين دليل در ذوب آهن ماندم كه خيال مي‌كردم اين تيم تفكر قهرماني دارد ولي وقتي فصل شروع شد مشكلات ادامه پيدا كرد. نبايد يك نفر را مقصر بدانيم ولي امسال همه چيز دست به دست هم داد تا نتيجه نگيريم.»
  طالبي در پاسخ به اين سوال كه اگر رفتن‌ات به خارج از ايران منتفي شود در كدام تيم بازي خواهي كرد خاطرنشان مي‌كند:«فعلا كه اولويتم خارج از ايران است ولي اگر اين موضوع منتفي شد پيشنهادها را بررسي خواهم كرد. اگر ذوب‌آهن تفكر قهرماني داشته باشد در اين تيم مي‌مانم ولي داشتن تفكر قهرماني فقط به اين نيست كه حرفش را بزنيم.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.