• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت » پوتين مين ياب در ایران طراحی و ساخته شد
  کد خبر : 572114

  پوتين مين ياب در ایران طراحی و ساخته شد

  پوتين مين ياب در ایران طراحی و ساخته شدReviewed by Aryan♥ on May 17Rating:   دو دانشجوی مبتکر خمینی شهری موفق به طراحی و ساخت پوتین مین یاب شدند. به گزارش ایران ویج به نقل از واحد مرکزی خبر، این دو دانشجو که برادر هستند این دستگاه را درمدت 18 ماه ساختند. دبیر منطقه چهار…

  پوتين مين ياب در ایران طراحی و ساخته شدReviewed by Aryan♥ on May 17Rating:

   

  دو دانشجوی مبتکر خمینی شهری موفق به طراحی و ساخت پوتین مین یاب شدند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از واحد مرکزی خبر، این دو دانشجو که برادر هستند این دستگاه را درمدت 18 ماه ساختند.

  دبیر منطقه چهار دانشگاه آزاد اصفهان امروز گفت: پوتین مین یاب همچون پوتین های نظامی طراحی شده و تنها تفاوت آن در سنسورهای نصب شده در آن است.

  آقای مجلسی افزود: افراد نظامی قادراند با پوشیدن این پوتین و نصب نمایشگر آن بر روی مچ دست خود به راحتی از میدان مین دشمن عبور کنند.

  وی گفت: هنگام عبور فرد از میدان مین فاصله و محل جغرافیایی قرار داشتن مین در صفحه نمایشگر، نمایش داده می شود.

  آقای مجلسی افزود: توانایی تولید برق برای شارژ تجهیزات همراه افراد نظامی از جمله بی سیم، تلفن همراه و G.P.S و هیتر گرم کننده ازجمله ویژگیهای پوتین تولید برق با قابلیت مین یاب است.

  وی گفت: این پوتین قادر است هنگام حرکت فرد نظامی با آن حدود پنج ولت برق تولید کند.

  دبیر منطقه چهار دانشگاه آزاد ضد آب بودن، قدرت محافظت در برابر حملات حیوانات موذی از جمله مار و عقرب را از دیگر ویژگیهای این پوتین دانست.

  وی گفت: پوتین تولید برق با قابلیت مین یاب به همراه نمایشگر آن قادر است با دستگاههای گیرنده مقر مرکز فرماندهی ارتباط برقرار کند و محل دقیق قرار گرفتن فرد نظامی و همچنین موقعیت وی را روی نقشه نشان دهد.

  آقای مجلسی افزود: صفحه نمایشگر بسته شده روی مچ دست، همه مسیرهای پیموده شده را برای فرد ذخیره می کند و در صورتی که وی مجبور باشد در راه بازگشت بار دیگر از همان میدان مین عبور کند اطلاعات و مسیر بازگشت ایمن را در اختیارش قرار می دهد.

  برای طراحی و ساخت این نوع پوتین سه میلیون ریال هزینه شد که در صورت تولید انبوه، قیمت آن به کمتر از 500 هزار ریال کاهش می یابد.

  پوتین تولید برق با قابلیت مین یاب ساخته دو دانشجوی برادر آقایان حسین و فرامرز ابراهیمی به شماره 73433، هفته گذشته در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.