• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث , گوناگون » اعدام 7 نفر در زندان مرکزی کرمانشاه
  کد خبر : 571669

  اعدام 7 نفر در زندان مرکزی کرمانشاه

  اعدام 7 نفر در زندان مرکزی کرمانشاه Reviewed by Farnaz on May 17Rating: با صدور و اجرای احکام صادره از سوی دادگاه انقلاب شهرستان کنگاور هفت نفر از محکومان و مجرمان در زندان مرکزی کرمانشاه به دار مجازات آویخته شدند. به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمانشاه به موجب احکام جداگانه صادره…

  اعدام 7 نفر در زندان مرکزی کرمانشاه Reviewed by Farnaz on May 17Rating:

  با صدور و اجرای احکام صادره از سوی دادگاه انقلاب شهرستان کنگاور هفت نفر از محکومان و مجرمان در زندان مرکزی کرمانشاه به دار مجازات آویخته شدند.

  به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمانشاه به موجب احکام جداگانه صادره از سوی دادگاه انقلاب شهرستان کنگاور، هفت تن از محکومان به‌نام‌های ر.ع به اتهام شرکت در حمل و نگهداری 100 کیلوگرم مرفین و 254 کیلوگرم تریاک، خ.ش به اتهام شرکت در حمل و نگهداری 57 کیلوگرم تریاک برای بار دوم، م.ب به اتهام شرکت در حمل و نگهداری 69 کیلوگرم تریاک برای بار دوم، ع.س به اتهام شرکت در حمل و نگهداری 4 کیلو 548 گرم مرفین، م.ص به اتهام شرکت در حمل و نگهداری مواد مخدر، م.خ به اتهام شرکت در حمل یک کیلو و 529 گرم کراک و خانم ع .آ به جرم حمل و نگهداری 27 کیلو گرم هروئین؛ در زندان مرکزی کرمانشاه به دار مجازات آویخته شدند.

  براساس همین گزارش دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در مراسم اجرای حدود این هفت نفر تصریح کرد: امروز دستگاه قضایی اهتمام جدی و قاطع خود را صرف تحفظ و تامین آرامش مردم کرده و به تبع آن شاهد بوده‌اید که دادگستری کل استان کرمانشاه نیز با همین رویکرد هر کس را که سهمی در تشویش امنیت مردم داشته، به سزای عمل خود رسانده است.

  مجتبی ملکی خاطر نشان کرد: همواره گفته‌ایم که ابزار کار ما قانون است و قاطعیت و سرعت در امر رسیدگی از سیاست‌های اساسی دادگستری است، بنابراین به همه افراد توصیه می‌کنم قبل از اینکه در محضر دادگاه حاضر شوند و ابراز ندامت کنند، بر خویشتن مسلط باشند و از قانون خودکنترلی پیروی کنند.

  وی گفت: محوریت راهبردی رئیس کل دادگستری استان، ستودنی است و هدایت وی که در همه جزییات نظارت دقیق و عالمانه دارد موجب دلگرمی و افزایش انگیزه ما بوده و هست.

  ملکی در پایان به مردم اطمینان داد چنانکه تا به امروز مسامحه‌ای با اخلالگران امنیت عمومی نداشته‌ایم از این پس نیز با حساسیت بیشتری حافظ کیان امنیت شما خواهیم بود، آ‌ن‌گونه که امروز شاهد مجازات این تعدی کنندگان به حریم آرامش خود بودید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.