• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سایت اصولگرای فارس خبر از واگذاری فجر داد
  کد خبر : 571292

  سایت اصولگرای فارس خبر از واگذاری فجر داد

  سایت اصولگرای فارس خبر از واگذاری فجر دادReviewed by Aryan on May 17Rating: سایت اصولگرای فارس که گفته می شود به غیب پرور فرمانده سپاه استان و رییس هیئت مدیره باشگاه فجر نزدیک است خبر از واگذاری امتیاز باشگاه فجرسپاسی داده است. سایت «شیرازه» می نویسد: « نگاهی به وضعیت فوتبال حرفه‌ای در استان فارس…

  سایت اصولگرای فارس خبر از واگذاری فجر دادReviewed by Aryan on May 17Rating:

  فجر

  سایت اصولگرای فارس که گفته می شود به غیب پرور فرمانده سپاه استان و رییس هیئت مدیره باشگاه فجر نزدیک است خبر از واگذاری امتیاز باشگاه فجرسپاسی داده است. سایت «شیرازه» می نویسد: « نگاهی به وضعیت فوتبال حرفه‌ای در استان فارس نشان دهنده این مساله است که فوتبال حرفه‌ای در میان مسئولین استانی از جایگاه مناسبی برخوردار نبوده و بعضا با کم مهری‌هایی مواجه می شود.بدون شک تیم فجر شهید سپاسی در حال حاضر نماد مسلم فوتبال استان فارس در عرصه ملی است. این تیم اما حالا با مشکلات مالی‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کند که این روزها حلاوت ماندن در لیگ برتر را برای برخی از دوستدارانش تلخ کرده است.طبق شنیده‌های خبرنگار ما از برخی منابع، مسئولین این تیم قصد فروش آن را دارند چرا که هزینه‌های تیم‌داری در فوتبال نسبتا حرفه‌ای در سطح لیگ برتر، نه تنها کم نیست که بسیار قابل توجه است.»

  این در حالی است که روز گذشته هم اخباری هم در سطح شیراز منتشر شد که برخی ادعا می کردند غیب پرور با ارسال نامه ای به استاندار فارس رسما” اعلام کرده که توانایی تیمداری ندارند و تنها به احترام نام شهید سپاسی می توانند امکاناتی مانند زمین تمرین و… را در اختیار ایت تیم قرار دهند. از سوی دیگر عده ای هم معتقدند او با این نامه می خواسته به استاندار بگوید که در شرایطی که به دنبال حل مشکلات برق هستید ، فجر را هم فراموش نکنید. فجر البته برای کسب جواز حرفه ای هم باایراداتی مواجه است و روند تجاری شدن آن صورت نگرفته است.

  تماس بی نتیجه با بندرعباسی ها

   استاندار فارس فردی از اهالی ورزش این استان را مامور نموده تا به اوضاع برق سر و سامان بدهد. این فرد که سابقه زیادی در مدیریت ورزشی دارد بنا را بر خرید امتیاز لیگ یک برای برق نموده و طی چند روز گذشته هم با بندرعباسی ها مذاکراتی داشته تا بلکه بتوانند امتیاز شهرداری را خریداری کنند اما بندرعباسی ها اعلام کرده اند قصد فروش تیم را ندارند. تلاش شیرازی ها برای پیدا کردن تیم لیگ یکی ادامه دارد و در صورتی که تا 20خرداد ماه ره به جایی نبرند ، باشگاه با چارت و تشکیلات جدید و مدیران منصوب شده توسط استانداری برای صعود از لیگ دو کار خود را آغاز می کند.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.