• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کری اصفهانی ها برای استقلال:با ذوب آهن شروع کردی، با سپاهان تمامت می کنیم!
  کد خبر : 571291

  کری اصفهانی ها برای استقلال:با ذوب آهن شروع کردی، با سپاهان تمامت می کنیم!

  کری اصفهانی ها برای استقلال:با ذوب آهن شروع کردی، با سپاهان تمامت می کنیم!Reviewed by Aryan on May 17Rating:  ورود استقلال به لیگ قهرمانان آسیا با عبور از فیلتر ذوب آهن ممکن شد. کاهش سهمیه ایران باعث گردید تا دو تیم ایرانی ابتدا پنجه در پنجه هم انداخته و بعد از این دوئل، شاگردان مظلومی…

  کری اصفهانی ها برای استقلال:با ذوب آهن شروع کردی، با سپاهان تمامت می کنیم!Reviewed by Aryan on May 17Rating:

  سپاهان

   ورود استقلال به لیگ قهرمانان آسیا با عبور از فیلتر ذوب آهن ممکن شد. کاهش سهمیه ایران باعث گردید تا دو تیم ایرانی ابتدا پنجه در پنجه هم انداخته و بعد از این دوئل، شاگردان مظلومی راهی مرحله بعد شدند. حالا استقلال باز هم با تیمی از کشورمان روبرو شود. سپاهان سرمست از کسب قهرمانی در لیگ برتر ایران، جدالی سخت با قهرمان جام حذفی خواهد داشت. کری های دو طرف مدتهاست آغاز شده و حرفهای محرم نویدکیا در برنامه 90 به اندازه کافی بنزین بر این آتش ریخته است.

  اصفهانی ها در فضای مجازی و صفحات اجتماعی کری های خود را آغاز کرده اند« با ذوب آهن شروع کردی، با سپاهان تمامت می کنیم» یا « خودت بگو سزار چندتا بزنه؟» نمونه هایی از این کری های هواداری است هر چند مرزبان هم اعلام کرده« از حذف استقلال ناراحتم!» مرد پیاده روی شبانه مختوم به کله پاچه ، نشان داده بدش نمی آید شور و هیجان هایی اینچنینی بیافریند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.