• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امارات برای به دست اوردن جزایر ایران مزدور گرفته است !
  کد خبر : 5707

  امارات برای به دست اوردن جزایر ایران مزدور گرفته است !

  امارات برای به دست اوردن جزایر ایران مزدور گرفته است !Reviewed by Aryan on May 16Rating: نیمه شب یکی از روزها در ماه نوامبر گذشته، هواپیمایی که 12 کلمبیایی را حمل می کرد در این پایتخت ساحلی به زمین نشست.  این گروه توسط یک افسر اطلاعاتی اماراتی سوار یک اتوبوس بی نام و نشان شدند…

  امارات برای به دست اوردن جزایر ایران مزدور گرفته است !Reviewed by Aryan on May 16Rating:

  نیمه شب یکی از روزها در ماه نوامبر گذشته، هواپیمایی که 12 کلمبیایی را حمل می کرد در این پایتخت ساحلی به زمین نشست.  این گروه توسط یک افسر اطلاعاتی اماراتی سوار یک اتوبوس بی نام و نشان شدند و حدود 20 مایل رانندگی کردند تا به یک مجتمع نظامی در یک صحرای شنی رسیدند.

  به گزارش انتخاب به نقل از نیویورک تایمز، یکی از کارکنان سابق این مجتمع نظامی گفت: این کلمبیایی ها به امارات متحده عربی به عنوان کارگران ساختمانی وارد شده بودند.  اما در حقیقت، آنها سربازان یک ارتش مخفی امریکایی که توسط مزدوران هدایت می شود و متعلق به “اریک پرینس” موسس بلک واتر است، بودند.

  اریک پرینس
  اریک پرینس

  اریک پرینس پس از اینکه شرکت امنیتی خود را با مشکل های قانونی در امریکا مواجه دید، در امارات ساکن شد و ولیعهد ابوظبی او را مامور  ایجاد یک گردان 800 نفره از نیروهای خارجی برای امارات متحده عربی کرد.

  ولیعهد ابوظبی
  ولیعهد ابوظبی

  اریک پرینس تاکید کرده است که مزدوران مسلمان استخدام نشوند، به این دلیل که نمی شود روی آنها حساب کرد. آنها مسلمان دیگری را نمی کشند.

  قرارداد

  قراردادی که در این مورد بسته شده است

  وی افزود: این نیروها قرار است که عملیات های ویژه در داخل و خارج از امارات انجام بدهند. آنها همچنین قرار است از خطوط نفتی و آسمان خراش ها در مقابل حملات تروریستی دفاع کنند و در سرکوب کردن شورش داخلی نقشی پررنگ ایفا کنند.

  این شخص مطلع از این مجتمع نظامی در ادامه گفت: حاکمان امارات معتقدند که این ارتش از تعداد کافی برخوردار نیست اما امیدوارند که بتوانند جلوی تجاوزهای ایران! را بگیرند. این کشور بزرگترین دشمن ماست.

  نیویورک تایمز نوشت: این اردوگاه آموزشی در شهر نظامی زائد قرار گرفته است.

  اردوگاه آموزشی در شهر نظامی زائد
  عکس هوایی از این پایگاه نظامی

  همچنین، یکی از مقامات دولت اوباما که از این اقدامات دولت امارات با خبر بود، گفت: کشورهای حاشیه خلیج فارس و مخصوصا امارات تجارب نظامی زیادی ندارند. این عاقلانه است که انها به خارج از مرزها برای کمک بیاندیشند.

  وی افزود: هنوز مشخص نیست که دولت آمریکا از این پروژه حمایت می کند یا خیر.  ممکن است که امارات می خواهد نشان بدهد که کسی نمی تواند با آنها درگیر شود.

  اردوگاه آموزشی در شهر نظامی زائد

  تصویری از درون این پایگاه نظامی

  یکی از کارکنان سابق این مجتمع نظامی گفت: هیچ شکی نیست که از این نیروهای مزدور برای حمله مخفیانه در ایران استفاده می شود.

  مقامات اماراتی گفته اند که از این مزدوران برای پس گرفتن چندین جزیره در خلیج فارس که البته خالی از سکنه است و موضوع اختلاف با ایران است می خواهند استفاده کنند.

  گفتنی ست، این مزدوران از کشورهای مختلف جمع آوری شده اند.

  تصاویری از مزدوران
  تصاویری از مزدوران
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.