• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نقشه صهیونیستها برای اخراج مسیحیان
  کد خبر : 5697

  نقشه صهیونیستها برای اخراج مسیحیان

  نقشه صهیونیستها برای اخراج مسیحیانReviewed by Aryan on May 16Rating: سر اسقف مسيحيان ارتدوکس کليساي القيامه، درباره نقشه صهیونیست ها برای اخراج مسیحیان فلسطینی هشدار داد. به گزارش العالم “عطا الله حنا” در اظهاراتی با اشاره به نقشه صهیونیست ها برای اخراج مسیحیان از سرزمین فلسطین گفت: اقشار مختلف مردم فلسطين از جمله مسلمان و…

  نقشه صهیونیستها برای اخراج مسیحیانReviewed by Aryan on May 16Rating:

  lxjft6rfokuop735zqp.jpg

  سر اسقف مسيحيان ارتدوکس کليساي القيامه، درباره نقشه صهیونیست ها برای اخراج مسیحیان فلسطینی هشدار داد.

  به گزارش العالم “عطا الله حنا” در اظهاراتی با اشاره به نقشه صهیونیست ها برای اخراج مسیحیان از سرزمین فلسطین گفت: اقشار مختلف مردم فلسطين از جمله مسلمان و مسيحيان، همه فلسطيني هستند، و به همین دلیل برای حق خود در ميهن و مسئله فلسطین و آزاد سازي آن، با اشغالگران مبارزه می کنند.

  وی افزود: طرحي براي کوچاندن مسيحيان وجود دارد، زيرا اشغالگران اسرائيلي قصد دارند نشان دهند که مسئله فلسطين يک منازعه ديني است، در حالي که اينگونه نيست بلکه اين منازعه اي ميان ملت فلسطین و اشغالگران؛ و یا به عبارتی حق و باطل است.

  وي افزود: ما معتقديم که نقشه ای از سوی اسرائيل براي تخليه سرزمينهاي مقدس وجود دارد؛ در همین راستا کوچاندن مسيحيان از شرق کاملا به نفع اسرائيل است، زيرا اسرائيل قصد دارد نشان دهد که فلسطين يک رنگ و متعلق به يک گروه است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.