• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پليس امارات پرچم ايران را در ورزشگاه جمع کرد !
  کد خبر : 569235

  پليس امارات پرچم ايران را در ورزشگاه جمع کرد !

  پليس امارات پرچم ايران را در ورزشگاه جمع کرد !Reviewed by Aryan on May 16Rating: اماراتي‌ها همچنان در عرصه ورزشي به رفتار سياسي و غير ورزشي خود ادامه مي‌دهند و امروز نيز پليس امارات قبل از شروع مسابقه تيم هاي الشباب و پرسپوليس پرچم بزرگ ايران که از سوي تماشاگران ايراني در ورزشگاه نصب شده…

  پليس امارات پرچم ايران را در ورزشگاه جمع کرد !Reviewed by Aryan on May 16Rating:

  اماراتي‌ها همچنان در عرصه ورزشي به رفتار سياسي و غير ورزشي خود ادامه مي‌دهند و امروز نيز پليس امارات قبل از شروع مسابقه تيم هاي الشباب و پرسپوليس پرچم بزرگ ايران که از سوي تماشاگران ايراني در ورزشگاه نصب شده بود را جمع‌آوري کرد. پيش از اين امارات با رفتاري غير ورزشي بازي دوستانه تيم‌ملي ايران و امارات را به دلايل غير ورزشي لغو کرده بود. 

  *تماشاگران ايراني که اين رفتار پليس امارات را ديدند با شعار شش‌تايي‌ها باخت شش بر يک الشباب مقابل پرسپوليس در تهران را به آنها گوشزد کردند. 

  * مسئول رسانه‌اي پرسپوليس هم به اين رفتار پليس امارات معترض شد و اعتراض خود را به مسئولان باشگاه‌ اماراتي يادآور شد. مسئولان اماراتي به او گفتند که به احترام کشور ايران اين کار را کرده‌ايم زيرا تماشاگران پرچم ايران را روي زمين پهن کرده بودند! پرچم را به شما پس مي‌دهيم که تا اين لحظه پرچم به تماشاگران ايراني پس داده نشده است. 

  *پيش از آغاز بازي حدود20 نونهال اماراتي در زمين فوتبال بازي کردند. 

  * ايمون زايد قبل از آغاز بازي روي 4 نقطه کرنر ايستاد و وقتي دليل اين کار را از او پرسيدند گفت براي اينکه با زمين مسابقه بيشتر آشنا شوم. 

  * مازيار زارع که امروز در ترکيب اصلي تيم قرار ندارد تا اين لحظه که نيم ساعت به بازي باقي‌مانده است هنوز به ورزشگاه نيامده است. 

  *شيث رضايي هم پيش از ورود به زمين براي گرم کردن کنار زمين مناجات و دعا خواند. 

  *جواد کاظميان بازيکن پرسپوليس با بازيکنان الشباب خوش و بش کرد. کاظميان سابقه بازي در الشباب را دارد. 

  * بين تماشاگران ايراني شال‌هايي با پرچم ايران و پرسپوليس توزيع شد. 

  * تعدادي از تماشاگران ايراني وقتي ديدند ورزشگاه خالي است به ضلع شمالي ورزشگاه و مقابل دوربين‌هاي تلويزيوني رفتند که پليس مانع از اين شد که تماشاگران بيشتر ايراني در آن قسمت ساکن شوند. 

  ورزش3

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.