• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اخراج ایرانیان از امارات !!
  کد خبر : 568367

  اخراج ایرانیان از امارات !!

  اخراج ایرانیان از امارات !!Reviewed by Farnaz on May 15Rating: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اخراج ایرانیان از امارات انتقاد کرده و خواستار برخورد قاطعانه وزارت خارجه با این اقدام دولت امارات شد. به گزارش مهر در ابتدای نوبت عصر جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان در…

  اخراج ایرانیان از امارات !!Reviewed by Farnaz on May 15Rating:

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اخراج ایرانیان از امارات انتقاد کرده و خواستار برخورد قاطعانه وزارت خارجه با این اقدام دولت امارات شد.

  به گزارش مهر در ابتدای نوبت عصر جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان در مجلس با اعلام تذکری از انفعال وزارت خارجه نسبت به مسائل منطقه ای انتقاد کرد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزارت امورخارجه باید برخورد قاطع تری در مقابل موج جدید اخراج ایرانیان از کشور امارات داشته باشد و جلوی این اقدام را بگیرد.

  وی در خصوص الحاق بحرین به عربستان گفت: در صورتی که از طریق اتحادیه منطقه ای  اعراب قصد الحاق بحرین را داشته باشد امکانپذیر نیست زیرا اختلافات منطقه ای و ارضی زیادی بین کشورهای منطقه وجود دارد.

  وی گفت: اما اگر واقعا بحث الحاق بحرین به عربستان مطرح باشد این امر تغییر ژئوپلوتیک در نقشه منطقه خاورمیانه است و مقامات عربستان نمی توانند پاسخگوی ملت بحرین باشند.

  کواکبیان با تشکر از بررسی رونده  فساد مالی در قوه قضائیه اظهار داشت: این پرونده حدود 8 ماه است که در قوه قضائیه بررسی می شود و هر روز ابعاد جدیدتری از آن روشن می شود. از قوه قضائیه می خواهیم که هر چه سریعتر کام مردم را به عدالت شیرین کند.

  در بخش دیگری از تذکر خود از تضعیف عملکرد مجلس هشتم در بخش سخنرانی ها انتقاد کرد و گفت: برخی در سخنرانی های خود اعلام کرده اند که سئوال از رئیس جمهور کام دشمنان را شیرین کرده این کار تضعیف مجلس هشتم است.

  عصر ایران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.