• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پرسپولیس کهکشانی ساخته می شود؟
  کد خبر : 567527

  پرسپولیس کهکشانی ساخته می شود؟

  پرسپولیس کهکشانی ساخته می شود؟Reviewed by Aryan on May 15Rating: رویانیان    محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس از چندين هفته گذشته اعلام كرده بود كه فصل آينده پرسپوليس فوق كهكشاني را خواهيد ديد و گفته بود كه پرسپوليس آينده رويايي خواهد بود.حالا پس از آخرين بازي پرسپوليس در ليگ برتر مقابل فولادخوزستان، بحث‌هايي از حضور…

  پرسپولیس کهکشانی ساخته می شود؟Reviewed by Aryan on May 15Rating:

  رویانیان

   

   محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس از چندين هفته گذشته اعلام كرده بود كه فصل آينده پرسپوليس فوق كهكشاني را خواهيد ديد و گفته بود كه پرسپوليس آينده رويايي خواهد بود.
  حالا پس از آخرين بازي پرسپوليس در ليگ برتر مقابل فولادخوزستان، بحث‌هايي از حضور ستاره‌هاي ليگ برتري در پرسپوليس شنيده مي شود. از نام‌هايي چون محسن بنگر و هادي عقيلي گرفته تا حاجي عيسي الجزايري كه حول و حوش باشگاه پرسپوليس به گوش مي‌رسد.
  در يكي دو روز گذشته هم شنيده شد كه رويانيان مذاكرات تلفني با مديرعامل فجرسپاسي درخصوص جذب رضا حقيقي داشته است كه در اين ميان جعفري به مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفته كه به هيچ عنوان حاضر نيست رضا حقيقي را در اختيار آنها قرار دهد.
  اين صحبت تلفني جعفري باعث شد تا رويانيان قيد ادامه مذاكره و به نوعي جذب رضا حقيقي را بزند. اما صحبت‌هاي امروز جعفري حكايت از چيز ديگري داشت. مديرعامل فجرسپاسي در صحبت‌هاي خود با رسانه‌ها اعلام كرده است كه من به رويانيان نگفته‌ام كه رضا حقيقي را به پرسپوليس نمي‌دهيم و جواب ردي به باشگاه پرسپوليس نداده‌ايم.
  جعفري در اظهاراتش در رابطه با صحبت‌هاي تلفني‌اش با رويانيان گفته است: رويانيان با من تماس گرفت. من هم هنوز جواب رد ندادم و پاسخش را موكول كردم به جلسه آينده هيات مديره باشگاه. نمي‌توانستم موافقت كنم يا جواب رد بدهم. بالاخره باشگاه هيات مديره دارد. اگر ما حقيقي را بدهيم و بازيكني گيرمان نيايد آن وقت بايد چكار كنيم؟ اگر قرار است معاوضه كنيم، خوب در مقابل خوب. حقيقي ملي‌پوش است و ما هم ملي‌پوش مي‌گيريم. نمي‌خواهيم قرارداد تركمنچاي ببنديم ولي اين حق ماست. نمي‌خواهيم خود را ضعيف كنيم و ديگران قوي شوند. اول بايد خودمان را قوي كنيم و بعد به فكر قوي كردن ديگر تيم‌ها باشيم.
  حال بايد ديد با اين صحبت‌هاي جعفري كه گفته در ازاي حقيقي ملي پوش يك ملي پوش از پرسپوليس خواهد گرفت آيا رويانيان حاضر مي‌شود يكي از ملي‌پوشانش را به فجري‌ها بدهد تا رضا حقيقي اين هافبك جوان و پديده ليگ برتر به پرسپوليس ملحق شود يا قيد حضور اين بازيكن را خواهد زد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.