• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » طالب‌لو: پيامك ليست قلعه‌نويي به من هم رسيد
  کد خبر : 567525

  طالب‌لو: پيامك ليست قلعه‌نويي به من هم رسيد

  طالب‌لو: پيامك ليست قلعه‌نويي به من هم رسيدReviewed by Aryan on May 15Rating:  وحيد طالب‌لو دروازه‌بان فصل گذشته شاهين بوشهر هنوز تيم آينده‌اش را انتخاب نكرده است ولي اين شايعه مطرح شده كه او دروازه‌بان مورد نظر امير قلعه‌نويي در فصل آينده است و اين مربي به هر تيمي برود طالب‌لو را به عنوان دروازه‌بان…

  طالب‌لو: پيامك ليست قلعه‌نويي به من هم رسيدReviewed by Aryan on May 15Rating:

  طالب لو

   وحيد طالب‌لو دروازه‌بان فصل گذشته شاهين بوشهر هنوز تيم آينده‌اش را انتخاب نكرده است ولي اين شايعه مطرح شده كه او دروازه‌بان مورد نظر امير قلعه‌نويي در فصل آينده است و اين مربي به هر تيمي برود طالب‌لو را به عنوان دروازه‌بان اول با خودش خواهد برد.
  طالب‌لو در مورد اينكه مي‌گويند او در فهرست امير قلعه‌نويي براي حضور در تراكتور قراردارد مي‌گويد:« پيامك ليست قلعه‌نويي براي تراكتور به من هم رسيد و فكر نمي‌كنم اين موضوع چندان عجيب باشد. من قبلا زيرنظر اين مربي بازي كردم ولي باور كنيد كه مثل شما فقط در همين حد مي‌دانم كه رسانه‌ها از اين موضوع خبر داده‌اند. من هيچ مذاكره‌اي با تراكتور انجام نداده‌ام و صحبتي هم در اين مورد با قلعه‌نويي نداشتم.»
  طالب‌لو كه با خبرآنلاين حرف زده ادامه مي‌دهد:«‌ آخرين باري كه قلعه‌نويي را ديدم و با او صحبت كردم به زماني برمي‌گردد كه ايشان براي ملاقات من به بيمارستان آمده بود ولي صادقانه مي‌گويم كه هيچ حرفي در مورد اين مسائل زده نشد. من پيشنهادهايي دارم ولي هنوز وضعيتم مشخص نيست و تصميم خاصي نگرفته‌ام.»
  طالب لو در پاسخ به اين سوال كه دوست داري در تيم قلعه‌نويي بازي كني خاطرنشان مي‌كند:« او تأثير زيادي در پيشرفت فوتبال من داشت و اگر پيشنهادي ارائه شود خوشحال مي‌شوم كه دوباره با اين مربي كار كنم. البته باز هم مي‌گويم كه من صحبتي با مسوولان تراكتور و همچنين قلعه‌نويي انجام ندادم. حتي مي‌خواستم براي اينكه او به ملاقاتم آمده‌ بود، تماس بگيرم و تشكر كنم ولي شايد حرف و حديث‌هايي به وجود مي‌آمد. با اين حال اگر تراكتور پيشنهاد بدهد مطمئنا يكي از گزينه‌هايي خواهد بود كه به آن فكر خواهم كرد.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.