• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کوتاه از بوشهر/ از توقیف اموال شاهین تا استارت ایرانجوان
  کد خبر : 565203

  کوتاه از بوشهر/ از توقیف اموال شاهین تا استارت ایرانجوان

  کوتاه از بوشهر/ از توقیف اموال شاهین تا استارت ایرانجوانReviewed by Aryan on May 14Rating: مسئول سابق پشتیبانی باشگاه شاهین حکم توقیف اموال این باشگاه را گرفت. حق پرست که بابت حقوق دویال کارکردش در باشگاه 15میلیون تومان طلبکار بود با مامور به باشگاه مراجعه کرد اما مهرزاد رییسی نژاد رییس جدید هیئت موسسین  به…

  کوتاه از بوشهر/ از توقیف اموال شاهین تا استارت ایرانجوانReviewed by Aryan on May 14Rating:

  شاهین بوشهر

  مسئول سابق پشتیبانی باشگاه شاهین حکم توقیف اموال این باشگاه را گرفت. حق پرست که بابت حقوق دویال کارکردش در باشگاه 15میلیون تومان طلبکار بود با مامور به باشگاه مراجعه کرد اما مهرزاد رییسی نژاد رییس جدید هیئت موسسین  به او قول داد که تا یک ماه دیگر طلب وی را می پردازد. نکته جالب در این ماجرا آنجاست که حق پرست طی دوفصل 15میلیون باید می گرفت و تقی پور جانشین او در لیگ یازدهم قرارداد 150 میلیونی داشت! مسئول پشتیبانی در باشگاه شاهین وظیفه رفت و آمد به هیئت فوتبال و فدراسیون و رتق و فتق امور بیرونی باشگاه را بر عهده دارد.

  ایرانجوان استارت زد

  سایت گل- ایرانجوان بعد از عدم راهیابی به لیگ برتر عزم خود را جزم کرده تا سال بعد را پرقدرت تر آغاز کند. این تیم قرارداد بازیکنان خارجی خود را تمدید کرده و اسکلت اصلی خود را هم حفظ خواهد کرد. تکلیف سرمربی این تیم هنوز مشخص نیست اما مدیران باشگاه به همکاری با خرمزی تمایل دارند.

  تهدید جدی تماشاگران

  سایت گل- تعداد زیادی از هواداران شاهین قرار است این هفته نشستی را برگزار کنند و با انتخاب نماینده از بین خود ، با مدیرکل ورزش و جوانان استان و استاندار دیداری داشته باشند. آنها گفته اند با ساختار فعلی بعید است تیم حتی در دسته یک بماند و باید هیئت موسس کنار برود. آنها تهدید کرده اند در صورت عدم تحقق این خواسته شان بازی های شاهین را تحریم خواهند کرد.

  همه جدا شده های شاهین

  سایت گل- نفرات اصلی شاهین همه از این تیم جدا می شوند. پتروویچ و پورخسروانی به مس کرمان رفته اند، ایران نژاد راهی سپاهان می شود، لک چیرا، شکوری، طالب لو، غلامی، نظرزاده، شکوه مقام ،بیات، عزیزمحمدی وتنهایی هم قطعا رفتنی هستند. گفته می شود شاهین فصل بعد تیمی مرکب از بومی ها و بازیکنان غیر بومی دسته اول خواهد داشت و نفراتی چون حمیدرضا سلیمانی، بابک لطیفی، صادقیان و مهرزاد رضایی را هم حفظ خواهد کرد. رضا نظرزاده نیز قرار است به این تیم برگردد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.