• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » شرور با نوچه‌هايش دستگير شد
  کد خبر : 565

  شرور با نوچه‌هايش دستگير شد

  شرور با نوچه‌هايش دستگير شدReviewed by Aryan on Mar 18Rating: ماموران پليس استان تهران در عملياتي ضربتي شرور معروف اسلامشهر را كه اقدام به زورگيري و سرقت به عنف مي‌كرد را به همراه شش تن از نوچه‌هايش دستگير كردند. به گزارش ايسنا، اوايل فصل بهار سال جاري ماموران انتظامي اسلامشهر از طريق تماسي از مركز…

  شرور با نوچه‌هايش دستگير شدReviewed by Aryan on Mar 18Rating:
  ماموران پليس استان تهران در عملياتي ضربتي شرور معروف اسلامشهر را كه اقدام به زورگيري و سرقت به عنف مي‌كرد را به همراه شش تن از نوچه‌هايش دستگير كردند.

  به گزارش ايسنا، اوايل فصل بهار سال جاري ماموران انتظامي اسلامشهر از طريق تماسي از مركز فوريت‌هاي پليسي «110» در جريان وقوع سرقتي در يكي از مغازه‌هاي اين شهرستان قرار گرفتند.

  ماموران انتظامي با حضور در صحنه حادثه دريافتند كه يكي از اراذل و اوباش به نام اسلامشهر كه شرب ‌خمر كرده بود، سعي در سرقت از يكي از مغازه‌هاي اين شهرستان را داشته، اما هنگامي كه برادر اين زورگير از حضور پليس مطلع شده بود، اين اوباش مشهور را فراري داده بود.

  هنوز ساعتي از گزارش اين حادثه نگذاشته بود كه ماموران پليس مجددا از طريق تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي «110» در جريان وقوع نزاع و درگيري در همان مغازه‌ با خبر شدند.

  ماموران با حضور در صحنه حادثه با پيكر خون‌آلود صاحب مغازه‌ روبرو شدند كه با جسم تيز و برنده‌اي (شيشه نوشابه) مورد حمله تعدادي از افراد ناشناس قرار گرفته بود.

  اين فرد مضروب در تشريح حادثه به ماموران گفت كه در حال بستن مغازه‌ و شمارش وجوه نقد داخل صندوق بودم كه همان اوباشاني كه هنگام ظهر به مغازه‌ من حمله كرده بودند، مجددا به سراغم آمدند و ضمن شكستن شيشه‌ها و تخريب اجناس داخل مغازه‌ با استفاده از شيشه نوشابه مرا مضروب كرده و به سرعت متواري شدند.

  وي از ناحيه چشم به شدت مجروح شده و در جريان اين حادثه يكي از چشمان خود را از دست داد. با توجه به حساسيت اين موضوع تيم ويژه‌اي از كارآگاهان پيگيري اين موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

  كارآگاهان با تحقيقات اوليه خود دريافتند ضارب يكي از اراذل و اوباش بنام اسلامشهر است كه پيش از اين نيز به علت اقدامات مجرمانه خود بارها دستگير و روانه زندان شده بود.

  كارآگاهان با مراجعه به مخفيگاه اين فرد دريافتند كه وي به همراه برادرش و پنج تن از نوچه‌هاي خود به يكي از استان‌هاي كشور فرار ‌كرده‌اند.

  با متواري‌شدن اين افراد كارآگاهان پليس تحقيقات ويژه‌اي را براي شناسايي محل اختفاي اين افراد آغاز كرده و سرانجام اين دو برادر را به همراه پنج تن از نوچه‌هاي خود در يكي از استان‌هاي كشور و در حالي كه قصد خريد و فروش خودرويي را داشتند در يك عمليات ضربتي دستگير كردند.

  سردار عليرضا اكبرشاهي، فرمانده انتظامي استان تهران و البرز در اين باره گفت: تمامي افراد دستگيرشده داراي سوابق متعدد كيفري هستند و پيش از اين نيز بارها به دليل انجام اقدامات مجرمانه دستگير و راهي زندان شده بودند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.