• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » قلعه‌نویی:خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم/ترکی و ممبینی قهرمانی را از ما گرفتند
  کد خبر : 561343

  قلعه‌نویی:خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم/ترکی و ممبینی قهرمانی را از ما گرفتند

  قلعه‌نویی:خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم/ترکی و ممبینی قهرمانی را از ما گرفتندReviewed by Aryan on May 12Rating:  سوت پايان بازي تراكتور و ملوان زده شد و اين معنايي جز نايب قهرماني امير قلعه‌نويي و تيمش نداشت. مربي‌اي كه انگار به قهرماني عادت كرده بود و از اين رو نايب‌قهرماني برايش چندان اتفاق قابل توجهي…

  قلعه‌نویی:خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم/ترکی و ممبینی قهرمانی را از ما گرفتندReviewed by Aryan on May 12Rating:

  قلعه نویی

   سوت پايان بازي تراكتور و ملوان زده شد و اين معنايي جز نايب قهرماني امير قلعه‌نويي و تيمش نداشت. مربي‌اي كه انگار به قهرماني عادت كرده بود و از اين رو نايب‌قهرماني برايش چندان اتفاق قابل توجهي نبود امير قلعه‌نويي در محاصره دوستانش در ورزشگاه قدم مي‌زد و براي مردمي كه جشن نايب قهرماني و كسب سهميه آسيا را برپا كرده بودند دست تكان مي‌داد.

  يك اركستر رسمي در گوشه‌اي از زمين آهنگ پيروزي مي‌نواخت و نورافشاني در آسمان ورزشگاه حكايت از اوج خوشحالي تبريزي‌ها بابت اين رتبه در جدول و البته كسب سهميه آسيا داشت. قلعه‌نويي بعد از دور افتخار و تشويق شدن توسط تماشاگران مقابل دوربين شبكه استاني ايستاد و قبل از هر چيز از بازيكنانش بابت زحماتي كه كشيده بودند تشكر كرد. اما دلخوري او بابت قهرمان نشدن به اين ترتيب مشخص شد: «بايد بگويم كه قهرماني را از ما گرفتند. اين اتفاق در بازي با استقلال در تبريز و البته بازي رفت ما با سپاهان افتاد و آقايان ممبيني و تركي 6 امتياز را از ما گرفتند در واقع بايد بگويم كه قهرمان واقعي مردم آذربايجان هستند كه اين چنين تيمشان را حمايت مي‌كنند.»

   

  امير قلعه‌نويي كه اتفاقا كنار پسرش ايستاده بود درباره ماندن يا رفتن از تراكتور اينطور توضيح داد: «قبلا هم گفته‌ام من شروطي دارم كه بايد به آنها عمل شود. حاضر با تراكتور سفيد امضا كنم اما شرايطم يكي حفظ بازيكنان فعلي و ديگري جذب بازيكنان مورد نيازم هست چون ما مي‌خواهيم به آسيا برويم و من نمي‌خواهم در آسيا زنگ تفريح باشم.»

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.