• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سرهنگ خوب تمامش کرد؛به افتخار یک مرد!
  کد خبر : 561071

  سرهنگ خوب تمامش کرد؛به افتخار یک مرد!

  سرهنگ خوب تمامش کرد؛به افتخار یک مرد!Reviewed by Aryan on May 12Rating: تیم مس سرچشمه لیگ را با سرافرازی به اتمام رساند. سرچشمه ای ها که مشخص بود یک فصل در لیگ برتر بیشتر دوام ندارند هفته ها پیش حضور خود را در فصل بعد لیگ دسته اول مسجل کردند . اما در هفته های…

  سرهنگ خوب تمامش کرد؛به افتخار یک مرد!Reviewed by Aryan on May 12Rating:

  سرهنگ

  تیم مس سرچشمه لیگ را با سرافرازی به اتمام رساند. سرچشمه ای ها که مشخص بود یک فصل در لیگ برتر بیشتر دوام ندارند هفته ها پیش حضور خود را در فصل بعد لیگ دسته اول مسجل کردند . اما در هفته های پایانی اتفاقاتی رقم خورد . اتفاقاتی که مهر تاییدی بر فوتبال پاک بود .
  از دست ندهید

  شاگردان اصغر شرفی در تعیین قهرمان کار خود را به نحو احسن انجام دادند . در هفته سی و سوم مقابل تراکتور و هفته سی و چهارم مقابل سپاهان ! 2 بازی بدون گل خورده !
  تیمی که در 32بازی 54 بار دروازه اش باز شد در دو دیدار آخر فصل و روبروی مدعیان اجازه نداد توپی از خط دروازه اش عبور کند تا دین خود را به خوبی به فوتبال ادا کند.
  درواقع آنها بودند که با متوقف کردن ترکتور قهرمان لیگ را مشخص کردندو البته آنطور که شرفی می گفت موثر ظاهر شدند و اثری از خود برجای گذاشتند.  .
  شاید برخی بگویند اگر مس سرچشمه بازی های لیگ را اینگونه بازی می کرد به راحتی سند سقوطش امضا نمی شد. این چیزی بود که این مربی کارکشته و قدیمی فوتبال ایران بارها در ذهن آن را مرور کرد ؛ اینکه انگیزه و بازی خوب شاگردانش در 2 بازی آخر چقدر برایش غرور انگیز بوده است.

  شرفی و مس سرچشمه یک لر جوان را هم به فوتبال ایران معفی کرده اند:محمد خزایی که دیروز عالی بود.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • رضا

   اگه امیر قلعه نویی قهرمان میشد دیگه اصلا نمیشد باهاش حرف زد

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.