• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » دنیزلی:برمی گردم و یک سال می مانم!
  کد خبر : 560441

  دنیزلی:برمی گردم و یک سال می مانم!

  دنیزلی:برمی گردم و یک سال می مانم!Reviewed by Aryan on May 11Rating:   مصطفی دنیزلی تهران را به مقصد استامبول ترک کرده است و این سفر بدون هماهنگی مدیران پرسپولیس انجام شده است . در ترکیه این شایعه وجود دارد که دنیزلی با قهر به ترکیه برگشته و تمایلی به بازگشت ندارد . او کار…

  دنیزلی:برمی گردم و یک سال می مانم!Reviewed by Aryan on May 11Rating:

  دنیزلی

   

  مصطفی دنیزلی تهران را به مقصد استامبول ترک کرده است و این سفر بدون هماهنگی مدیران پرسپولیس انجام شده است . در ترکیه این شایعه وجود دارد که دنیزلی با قهر به ترکیه برگشته و تمایلی به بازگشت ندارد . او کار مهمی در ترکیه ندارد و این آمدن فقط به خاطر قهر از باشگاه پرسپولیس است . او از شرایط راضی نیست و این قهر واکنشی به شرایط کنونی پرسپولیس است .
  از دست ندهید

   با این حال  دنیزلی’ مربی  پرسپولیس با رد شایعاتی مبنی بر ترك این تیم گفت : در فصل آینده نیز هدایت تیم فوتبال پرسپولیس تهران را در رقابتهای مختلف برعهده خواهم داشت. او این جمله را با عصبانیت ملیحش در پاسخ به خبرنگار ایرنا در ترکیه به زبان آرده است.
   به گزارش گل دنیزلی ‘ كه برای مدت كوتاهی به تركیه سفر كرده است ، در باره سفرش به تركیه گفت : با كسب اجازه از ‘ محمد رویانیان ‘ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ، برای انجام برخی از كارهای شخصی به تركیه آمده ام و فردا نیز به تهران بازخواهم گشت و هدایت تیم پرسپولیس را در لیگ فوتبال باشگاه های برتر ایران و رقابتهای باشگاه های آسیا برعهده خواهم گرفت.

  وی در پاسخ به سووالی در باره شایعات جدایی اش از تیم پرسپولیس به دلیل كسب نتایج نامطلوب به همراه این تیم در لیگ باشگاه های برتر ایران اظهارداشت، گفت: من نمی دانم این شایعات را چه كسانی و برای چه مقاصدی بر سر زبان ها می اندازند ،من به كار خود در این تیم ادامه خواهم داد و فصل آینده نیز هدایت این تیم را برعهده خواهم داشت.
  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ادامه گفت : فردا به تهران باز خواهم گشت و در صورت لزوم پاسخ دیگر سووال ها را و حرفهایی را دارم در گفت وگو با خبرنگاران عنوان خواهم كرد.
   پس باید در انتظار حضور دنیزلی در تهران ماند . او یکبار هم درپاس بدلیل ناراحتی از شرایط باشگاه حاضر نشد با تیم به اصفهان برود و اکنون هم چنین شرایطی است . پرسپولیس فردا روی نیمکت خود دنیزلی را ندارد و برای فصل آینده هم شرایط او با پرسپولیس مشخص نیست . برخی ها می گویند او تغییرات زیادی می خواهد تا برگردد

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.