• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حامد لک با یک میلیون یورو به بشیکتاش می رود
  کد خبر : 560440

  حامد لک با یک میلیون یورو به بشیکتاش می رود

  حامد لک با یک میلیون یورو به بشیکتاش می رود Reviewed by Aryan on May 11Rating:  رسانه های ترکیه از عقد قرارداد بین حامد لک و باشگاه مشهور بشیکتاش ترکیه خبر دادند. روزنامه های ترکیه ای از حضور این دروازه بان ایرانی برای فصل آینده به تیم بشیکتاش نوشته اندو از توافقات برای حضور او…

  حامد لک با یک میلیون یورو به بشیکتاش می رود Reviewed by Aryan on May 11Rating:

  لک

   رسانه های ترکیه از عقد قرارداد بین حامد لک و باشگاه مشهور بشیکتاش ترکیه خبر دادند. روزنامه های ترکیه ای از حضور این دروازه بان ایرانی برای فصل آینده به تیم بشیکتاش نوشته اندو از توافقات برای حضور او در لیگ ترکیه خبر می دهند .
  از دست ندهید

   این روزنامه ها نوشته اند که لک در ترکیه به دانشگاه هم خواهد رفت و اینکه باشگاه بشیکتاش برای جذب او پولی به باشگاه صبای قم پرداخت نمی کند و او به عنوان بازیکن آزاد به بشیکتاش می آید .
  رسانه های ترک ارزش این قرارداد را 1 میلیون یورو حدس زده اند. لک 21 ساله است .همچنین از وضعیت سربازی لک هم نوشته شده است که او کارت پایان خدمت دارد .
  ظاهرا مصطفی دنیزلی هم در این انتقال مورد مشورت قرار گرفته است. دروازه بان بشیکتاشدر حال حاضر روشتو رچبر مشهور است که آینده اش با بشیکتاش مشخص نیست.
  در فوتبال ایران تصور حضور بازیکنان مختلفی را در فوتبال اروپا داشتیم به غیر از حضور دروازه بان ایرانی در اروپا که علیرضا حقیقی با حضورش در روبین کازان این کار را انجام داد و اکنون او یکی از دروازه بانان این تیم روسی به حساب می آیداما این پایان کار حضور دروازه بانان ایرانی در اروپا نیست .

   با حضور حقیقی در روسیه و اکنون لک در ترکیه کار مهدی رحمتی برای شماره ماندن ایران سخت تر می شود به خصوص که کی روش به بازیکنانی که در لیگ اروپایی تمرین کند نگاه ویژه ای دارد . رحمتی چند سال قبل پیشنهاد روزنبرگ نروژ را در کرد و شاید اکنون بیشتر از همیشه از این تصمیم ناراحت باشد

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.