• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رویانیان:کریمی و دنیزلی هردو می توانند بروند ی بود
  کد خبر : 560438

  رویانیان:کریمی و دنیزلی هردو می توانند بروند ی بود

  رویانیان:کریمی و دنیزلی هردو می توانند بروند ی بودReviewed by Aryan on May 11Rating:  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با رد خبرهای منتشره مبنی بر علاقه دنیزلی به فسخ قرارداد با پرسپولیس وبازگشت به تركیه برای مربیگری در این كشور گفت: این موضوع به هیچوجه صحت ندارد.رویانیان که برای خرید اتوبوسهای بی آر تی به چین سفر…

  رویانیان:کریمی و دنیزلی هردو می توانند بروند ی بودReviewed by Aryan on May 11Rating:

  رویانیان

   مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با رد خبرهای منتشره مبنی بر علاقه دنیزلی به فسخ قرارداد با پرسپولیس وبازگشت به تركیه برای مربیگری در این كشور گفت: این موضوع به هیچوجه صحت ندارد.رویانیان که برای خرید اتوبوسهای بی آر تی به چین سفر کرده ، در این مصاحبه خرفهای صریحی زده است که نکات بسیار مهمی در خود دارد.
  از دست ندهید

  اولین سئوال درباره آینده دنیزلی و البته شرایط حال اوست. محمد رویانیان كه در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنادرباره تمایل دنیزلی برای فسخ قراردادومربیگری در تركیه سخن می گرفت، افزود: دنیزلی به خاطر عمل جراحی همسر و وضعیت سخت پدر همسرش مجبور شد به تركیه برود .
  وی با اشاره به اینكه ‘ دنیزلی ‘ سرمربی این تیم بزودی به ایران باز می گردد و مساله فسخ قرارداد به هیچوجه مطرح نیست گفت: یك پرسپولیس تمام عیار تشكیل خواهم داد.
   رویانیان گفت: به رغم میل باطنی و تنها به دلایل انسانی موافقت كردم تا دنیزلی چند روزی به تركیه سفر كند.وی قبل از بازی فولاد بازگشته و احتمالا روز جمعه در تهران خواهد بود.

   اصلا موضوع فسخ قرارداد تا پایان سال وجود ندارد.
   وی درباره اختلاف علی كریمی ومصطفی دنیزلی وتاثیر ان برتیم پرسپولیس گفت: تا جایی كه اطلاع دارم، كریمی و دنیزلی هر دو می توانند باشند و هر دو می توانند بروند . لازم نیست كه اختلافی باشد . برآوردهای ما حاكی است كه اختلافی وجود ندارد و خود آنها نیز به این مساله اذعان كرده اند.
   وی در باره اینكه با حضور دنیزلی بجای استیلی قرار بود، شرایط تیم پرسپولیس بهتر شود، گفت: دنیزلی تنها به خواست هواداران به این تیم آورده شد.
   مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران درادامه اظهار كرد:استیلی نمی توانست درآن شرایط به كارخود ادامه دهد.چون نمی گذاشتند روی نیمكت بنشیند. هواداران اجازه نمی دانند. ‘استیلی دیگر روحیه كاری نداشت و مجبور شد برود و بهترین گزینه و خواست هوداران هم در آن مقطع زمانی دنیزلی بود و آمد تا تیم خوب شود.’
  از رویانیان درباره اظهارات دنیزلی مبنی بر كنارگذاشتن 10 بازیكن پرسپولیس و بی انگیزه شدن آنان در ادامه رقابت های لیگ برتر سوال شد كه پاسخ داد: دنیزلی گفته بود كه 10 نفر از مجموع بازیكنان حتی فوتبالیست هایی كه اصلا تا الان بازی نكرده اند، كنار گذاشته می شوند، اما كلا این سخنان مطلوب نبود. برخی از سایت ها هم مطالب را خیلی بد منعكس كردند . البته چنین اظهاراتی تبعات منفی روی بازیكنان دارد.  شخصا با بازیكنان صحبت كردم و تصمیمی هم گرفته نشد كه چه كسی می رود . تلاش شد تا این سخنان و تاثیرات منفی آن خنثی شود.
  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درپاسخ به سوالی درباره چگونگی تشكیل تیم پرستاره پرسپولیس برای فصل بعد گفت: قول داده ام تیم تمام عیار برای فصل بعد تشكیل دهم و این كار را خواهم كرد.  مذاكراتی انجام شده و پیگیری ها در حال صورت گرفتن است. از نظر مالی و فنی و انتخاب بازیكن هیچ مشكلی فراروی باشگاه نیست.
   با دنیزلی هم حرف زده ایم .یك تیم از سه ماه قبل روی بازیكنان جوان داخلی و فوتبالیست های خارجی كار می كند . ‘ ما به دنبال ایجاد یك تیم عالی ، كامل و برتر در لیگ ایران و یك تیم قدرتمند در آسیا هستیم .’

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.