• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اصغر شرفي: تبریزیها نگران نباشند ما همان مس سرچشمه هستيم
  کد خبر : 558717

  اصغر شرفي: تبریزیها نگران نباشند ما همان مس سرچشمه هستيم

  اصغر شرفي: تبریزیها نگران نباشند ما همان مس سرچشمه هستيمReviewed by Aryan on May 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سايت گل – اصغر شرفي سرمربي مس سرچشمه در پايان كنفرانس مطبوعاتي خود در بازي با تراكتورسازي اظهارنظر عجيبي كرد و گفت اگر تراكتوري‌ها(امير قلعه‌نويي و دوستانش) به اذيت كردن خود ادامه بدهند…

  اصغر شرفي: تبریزیها نگران نباشند ما همان مس سرچشمه هستيمReviewed by Aryan on May 9Rating:

  شرفی

  به گزارش ایران ویج به نقل از سايت گل – اصغر شرفي سرمربي مس سرچشمه در پايان كنفرانس مطبوعاتي خود در بازي با تراكتورسازي اظهارنظر عجيبي كرد و گفت اگر تراكتوري‌ها(امير قلعه‌نويي و دوستانش) به اذيت كردن خود ادامه بدهند مقابل سپاهان جور ديگري بازي خواهد  كرد. شرفي در اين مصاحبه به قلعه‌نويي توصيه كرد كه بچه خوبي باشد …
  به گزارش سايت گل اين مصاحبه امروز در تبريز مو ج بزرگي را به راه انداخته و حالا همه نگران‌اند كه مبادا شرفي واقعا دوست دارد سپاهان قهرمان ليگ شود … با اصغر شرفي در همين زمينه به خصوص صحبت كرديم و از دلايلي گفت كه باعث شده اين حرف را به زبان بياورد.
  آقاي شرفي حرف‌هاي شما در كنفرانس مطبوعاتي بازتاب عجيبي داشت.
  شما با كمي تأخير متوجه اين حرف‌ها شده‌ايد من اين حرف‌ها را در كنفرانس مطبوعاتي بازي تراكتور و بعد از درگيري‌هاي پيش آمده زدم و بايد اعتراف كنم به هنگام گفتن اين حرف‌ها كمي عصباني هم بودم.
  يعني اين حرف‌ها را جدي نزديد؟
  به هر حال شرايط آن مسابقه كمي غيرطبيعي بود. ما از طرفي يك درگيري را پشت سر گذاشته بوديم و از طرف ديگر متاسفانه به تيم ما بي‌احترامي شده بود.
  شايد به اين دليل بود كه شما خيلي دفاع كرديد.
  اولا كه ما دفاع مطلق نكرديم و حتي مي‌توانستيم اين بازي را ببريم. تراكتور در سرچشمه خوب بازي نكرد و حق‌اش پيروزي نبود و من اين حرف را صادقانه مي‌گويم. تازه اگر ما دفاع مطلق كرده باشيم حرجي بر ما نيست چون كيفيت فني دو تيم با يكديگر قابل قياس نيست تازه شما اسمش را بگذاريد دفاع 11 نفره مگر چلسي مقابل بارسلونا همين كار را نكرد؟ تازه مربي آنها هم به عنوان دفاع آخر در زمين بود! در فوتبال اين  چيزها هست و نمي‌شود ردش كرد.
  در مورد درگيري‌تان با قلعه‌نويي خيلي صحبت شد آيا كار درستي بود؟
  حقيقتش من خوشحال نمي‌شوم كه در اينجور صحنه‌ها اسم‌ام بيايد. دعوا و درگيري چيزهايي نيست كه به آن افتخار بكنيد اما آقاي قلعه‌نويي هم كه بالاخره مربي شناخته شده‌اي است و اسمش در اين فوتبال بزرگ شده است بايد مراقب صحبت كردن و اظهارنظرهايش باشد. تمام سعي من اين بود كه در آن لحظه هيچ درگيري اتفاق نيفتد اما متأسفانه حرفي كه او به زبان آورد باعث اين درگيري شد. به هر حال من دوست ندارم اين موضوع را كش بدهم و اگر امير قلعه‌نويي را ببينم حتما سوتفاهمي كه بينمان هست از بين خواهد رفت.
  آيا آنطور كه گفتيد در بازي سپاهان از قلعه‌نويي انتقام نمي‌گيريد؟
  به هيچ وجه ما يك عمر آبرو جمع كرده‌ايم و يك دعوا و درگيري در روش زندگي ما تغيير نخواهد داد. من به خصوص به مردم تبريز و به تيم پرطرفدارشان علاقه دارم و مي‌توانيد از قول من بنويسيد كه ما با تمام توان مقابل سپاهان بازي خواهيم كرد. البته داور در بازي تراكتور پدر ما را درآورد و ما بدون 3 بازيكن خوب خود به اصفهان مي‌رويم. آنها هم تيم خوبي هستند و شكي در اين نيست ولي ما هم مي‌رويم كه مردانه ليگ را تمام كنيم ما بايد اثر خودمان را بگذاريم و  اين چيزي است كه به من اعتماد به نفس و لذت مي‌دهد.
  مشكلات مالي مس سرچشمه به  كجا رسيد؟
  من يك كلمه هم در اين زمينه صحبت نكرده‌ام و ترجيحم اين است كه باز هم در اين زمين صحبت نكنم به هر حال اميدواريم كه همه چيز به خوبي و خوشي به پايان برسد و تصور من هم اين است كه اين اتفاق رخ خواهد داد چون فوتبال در سرچشمه متوقف نخواهد شد و اين تيم دوباره به سطح  اول فوتبال برخواهد گشت چه من باشم و چه نباشم.
  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.