• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » هوشیار :من که هیچ ، هواداران از کریمی هم ناراحت می شوند
  کد خبر : 558716

  هوشیار :من که هیچ ، هواداران از کریمی هم ناراحت می شوند

  هوشیار :من که هیچ ، هواداران از کریمی هم ناراحت می شوند Reviewed by Aryan on May 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل- حسین هوشیار دروازه‌بانی که کسی فکر نمی‌کرد یک شبه ره صد ساله را طی کند یک‌باره از شهرداری یاسوج راهی پایتخت و تیم پرطرفدار پرسپولیس شد آن‌هم در…

  هوشیار :من که هیچ ، هواداران از کریمی هم ناراحت می شوند Reviewed by Aryan on May 9Rating:

  هوشیار

  به گزارش ایران ویج به نقل از سایت گل- حسین هوشیار دروازه‌بانی که کسی فکر نمی‌کرد یک شبه ره صد ساله را طی کند یک‌باره از شهرداری یاسوج راهی پایتخت و تیم پرطرفدار پرسپولیس شد آن‌هم در فصلی که بدترین سال قرمزهای پایتخت رقم خورد.  با آمدن وی امید پرسپولیسی‌ها برای کم گل خوردن و بد گل نخوردن افزایش یافت ولی انتظارات آنان برآورده نشد کمااینکه این دروازه‌بان مدعی است روی اکثر گل‌ها مقصر نبوده است از طرف دیگر هوشیار با قانون منع ورود دروازه‌بان خارجی موافق است چون اعتقاد دارد وجود آنها سودی بری همتاهای ایرانی‌اش ندارد.

   

  آقای هوشیار شنیدیم مصدوم شده‌ای.

  بله از ناحیه انگشت دست مصدوم هستم و باید 2 هفته در آتل باشد. تاندون انگشتم کش آمده و باید استراحت کنم

   

  پس این فصل برای شما تمام شده است.

  بله در لیگ و در بازی آخر نمی‌توانم به میدان بروم.

   

  فکر مي‌کردی که روزی در پرسپولیس بازی کنی؟ یک‌باره از این تیم سردرآوردی.

  دوست داشتم ولی فکر نمی‌کردم. از دیگر تیم‌های لیگ برتری پیشنهاد داشتم ولی اتفاقات این فصل پرسپولیس دست به دست همه دادند تا به این تیم بیایم ضمن اینکه لطف خدا شامل حالم شد تا در این تیم پرطرفدار به میدان بروم.

   

  هواداران انتظار داشتند که اشتباهات معمارزاده را تکرار نکنی و درون دروازه پرصلابت باشی ولی انتظاراتشان برآورده نشد.

  من اولین سالم بود که در لیگ برتر بودم. در اولین بازی که برای ذوب‌آهن بازی کردم گلی دریافت نکردم. در دومین بازی هم در داربی شرکت کردم. در بازی با فجر هم مصدوم شدم ولی سرمربی تیم نمی‌توانست تعویض کند چون 3 تعویض را انجام داده بودیم. من هم با مصدومیت به بازی پرداختم و بازی را واگذار کردیم.

   

  ولی مي‌گفتند بینایی‌ات ضعیف است

  بله این مطالب را در روزنامه نوشته بودند حتی شخصی در جایی گفته بود که مادرزادی بینایی‌ام ضعیف است. اینکه این شخص با چه اطمینانی این حرف را زده، از کجا و بر اساس چه دلیلی این اتهام را وارد کرده نمی‌دانم، ولی بینایی‌ام مشکل ندارد و روی اکثر گلهایی که خوردم مقصر نبودم.

   

  بقیه بازی ها چطور؟

  ببینید بعد از 7 هفته من در مهم‌ترین بازی روبروی سپاهان قرار گرفتم و به نظر کارشناسان بهترین بازیکن زمین شدم. این یعنی مربی تیم به من اطمینان دارد. در بازی با سایپا روی تک به تک ها گل خوردم نمی شود روی تک به تک ها دروازه بان را مقصر دانست مانند گرفتن پنالتی!

   

  ولی به نظر مي‌رسد طرفداران پرسپولیس از تو چندان راضی نیستند

  ببینید نظر کارشناسی با هواداری تفاوت دارد. از نطر هوادار من یا میثاق نباید گل بخوریم که این غیر ممکن است. بهترین دروازه‌بان جهان هم دروازه‌اش باز مي‌شود. علی کریمی تکنیکی هم بعضی وقت‌ها روی فرم نیست و هواداران از وی ناراحت مي‌شوند.

   

  آیا با قانون منع دروازه‌بان خارجی موافق هستی؟

  بله، ورود دروازه بان خارجی کمکی به ما نمی‌کند. جایی خواندم تیم‌هایی که به لیگ برتر آمدند  دروزاه‌بان خارجی داشتند ولی من همه آنان را مي‌شناسم این طور نبوده است.

   

  ولی ورود آنها مي‌تواند باعث رقابت و بهبود کیفیت شما شود.

  نه اصلا. من باید تکنیک جدید یاد بگیرم و از آن استفاده کنم. با مربی دروازه‌بانان تیم این کار را انجام مي‌دهم. مربیان دروازه‌بانی خارجی خوب باید در لیگ حاضر شوند و به دروازه‌بانان کمک کنند.

   

  حداقل مبلغ قراردادهای شما که بالا میرود.

  این هم دست خود باشگاه است. وقتی باشگاهی مي‌خواهد پول کلان پرداخت کند چه باید کرد! تیم ها پول زیاد به دروازه‌بانان ندهند در عوض 2 دفاع وسط خوب جلوی دروازه‌بانشان بگذراند، مثلا بجای 700 میلیون که مي‌خواهند به یک دروازه بان بدهند 200 میلیون به دیگری بدهند و با 500 میلیون دو دفاع خوب وسط بگیرند و سقف قرارداد را هم رعایت کنند.

   

  کمتر تیمی سقف قرارداد را رعایت مي‌کند.

  این مساله دیگر به باشگاه بر مي‌گردد و ارتباطی به من دروازه بان و بقیه ندارد.

   

  تا چه زمانی با قرمزها قرارداد داری؟

  قرارداد من 2 سال و نیم بود و 2 سال دیگر از آن باقی است.

   

  نیم فصل در پرسپولیس بودی، کار در این تیم چگونه است؟

  خیلی سخت است. استقلال و پرسپولیس زیر ذره‌بین هستند. اگر من در تیم دیگری بودم و این گلها را دریافت مي‌کردم خبری نبود ولی در پرسپولیس و استقلال فرق دارد. این دو تیم شرایط و جو سنگینی دارند.
  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.