• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما » ساخت سري دوم «پايتخت» براي نوروز 91
  کد خبر : 5581

  ساخت سري دوم «پايتخت» براي نوروز 91

  ساخت سري دوم «پايتخت» براي نوروز 91Reviewed by Aryan on May 15Rating: سيروس مقدم كه در برنامه «گذر هفتم» راديو ايران حاضر شده بود، گفت: براي تعطيلات عيد سري دوم اين مجموعه را خواهم ساخت و اين بار با همين عوامل به کربلا خواهيم رفت. کارگردان سريال هاي «چهارديواري»، «پايتخت»، «رستگاران»، «اغماء»، «ريحانه»، «مسافر»، «پليس…

  ساخت سري دوم «پايتخت» براي نوروز 91Reviewed by Aryan on May 15Rating:

  سيروس مقدم كه در برنامه «گذر هفتم» راديو ايران حاضر شده بود، گفت: براي تعطيلات عيد سري دوم اين مجموعه را خواهم ساخت و اين بار با همين عوامل به کربلا خواهيم رفت.

  کارگردان سريال هاي «چهارديواري»، «پايتخت»، «رستگاران»، «اغماء»، «ريحانه»، «مسافر»، «پليس جوان»، «زير هشت» و «روز حسرت» گفت: من استعداد بازيگري ندارم و هيچ وقت به خودم اجازه نداده که وارد اين وادي شوم . چون امر بازيگري را مقدس، کاملا تکنيکي و تخصصي مي دانم و معتقدم که هر کسي نمي تواند وارد اين حيطه شود.

  اين کارگردان ادامه داد: اگر روزي کارگردان نمي شدم، حتما دو شغل آشپزي يا گرافيک را براي خود انتخاب مي کردم.

   

  او وجه تشابه آشپزي با کارگرداني را تهيه غذاي کامل با يک سري مواد خام با نوع پروراندن و چاشني مناسب دانست و افزود: يک کارگردان هم با بازي بازيگران مي تواند، کار خوبي از آب در آورد.

  مقدم پي ريزي شاکله شخصييتي‌اش را در سه برهه از زمان ياد کرد و گفت: در مقطع اول که خواندن و نوشتن ياد گرفتم پدرم مرا به مطالعه عادت داد. يادم نمي رود که هميشه برايم کيهان بچه ها يا کتاب هاي امانتي مي آورد. دادن هديه دوربين عکاسي در هفت سالگي ام شايد به خاطر اين بود که غيرمستقيم به من مي آموخت که از يک قالب و چهار چوبي به طبيعت نگاه کنم و او خوب متوجه شده بود که من نسبت به ديگر فرزندانش منزوي تر و زياد اجتماعي نيستم و مشغول پيدا کردن مطالبي هستم. مقطع دوم آشنايي با پسرخاله ام ناصر تقوايي بود، زماني که من 12 ساله بودم او اولين کار سينمايي اش را به نام «آرامش در حضور ديگران» مي ساخت؛ کنجکاو شده بودم که به او نزديک تر شوم و آنچه خلق مي شود را لمس کنم.

  وي مقطع سوم شکل گيري شخصيت خود را داشتن ديپلم رياضي اما علاقه به کار هنر دانست که تصميم مي گيرد در کنار ناصر تقوايي به شکل تجربي و عملي کار را ياد بگيرد و در رشته گرافيک تحصيل کند.

   

  روابط عمومي راديو ايران گزارش داد: در قسمتي از برنامه وقتي صحبت هاي مردم و نقدهاي آنها در خصوص کارگرداني و ساخت کارهاي سيروس مقدم پخش شد، او ضمن تشکر از الطاف مردم نسبت به خودش، گفت: شايد باور نکنيد تحليل و پيگيري مردم نسبت به سريال ها تبديل به مساله اي شده که خواب راحت را از آدم هاي مسؤوليت پذير مي‌گيرد.

  او ادامه داد: نه تنها از نظرات مردم خوشحال مي شوم بلکه چون آدمي تجربه گرا هستم؛ حتما از نقدهاي دوستان براي اصلاح کارهاي بعدي استفاده مي کنم.

  سيروس مقدم تاکيد كرد: من آبرو، عزت و اعتبارم را قطره قطره جمع کردم و از کارگري صحنه شروع کردم. و هيچ گاه نتوانسته ام کار را سرسري يا سطحي بگيرم چون مخاطبم را با هوش و حواس جمع مي‌دانم و دوست ندارم صداقت و اعتمادم را از دست بدهم و اعتبارم زير سوال برود و هميشه ميليون ها چشم را در هر سکانسي که مي گيرم مد نظر دارم.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.