• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » یوسف كرمی: المپیك محل حضور بهترین ها است
  کد خبر : 557616

  یوسف كرمی: المپیك محل حضور بهترین ها است

  یوسف كرمی: المپیك محل حضور بهترین ها استReviewed by Aryan on May 8Rating:   عضو تیم ملی تكواندو ایران در وزن منهای 80 كیلوگرم گفت: المپیك محل حضور بهترین هاست و ورزشكاران باید شرایط سختی را برای كسب آمادگی و حضور در این میدان پشت سر بگذارند.  یوسف كرمی روزسه شنبه درگفت وگوباایرنا درمحل آكادمی…

  یوسف كرمی: المپیك محل حضور بهترین ها استReviewed by Aryan on May 8Rating:

  یوسف کرمی

   

  عضو تیم ملی تكواندو ایران در وزن منهای 80 كیلوگرم گفت: المپیك محل حضور بهترین هاست و ورزشكاران باید شرایط سختی را برای كسب آمادگی و حضور در این میدان پشت سر بگذارند.
   

  یوسف كرمی روزسه شنبه درگفت وگوباایرنا درمحل آكادمی تكواندو وضعیت اردوراخوب ارزیابی كرد وگفت: تعداد تكواندوكاران حاضردرالمپیك محدود بوده و آنان بهترین های هركشوری محسوب می شوند كه با بالاترین سطح آمادگی در لندن حضور پیدا خواهند كرد.

  وی بااشاره به حساسیت بالای بازیهای المپیك اضافه كرد: شركت كنندگان درآن باید رقابتهای سختی را پشت سر بگذارند.

  این دانشجوی دوره كارشناسی تربیت بدنی افزود: دوره های تمرینی خوبی را پشت سر گذاشته ام و امیدوارم با ادامه این برنامه ها بتوانم به حداكثرآمادگی رسیده و به عنوان نماینده كشورمان پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در المپیك لندن به اهتزاز درآورم.

  وی در خصوص انتظارش از مسوولان ورزشی گفت : مسوولان وظیفه دارند تا شرایط لازم برای ایجاد موقعیت مناسب رسیدن به حداكثر آمادگی را فراهم آورند و من وظیفه دارم تا حداكثر تلاش خود را برای بهره گیری از این شرایط تا رسیدن به عنوان قهرمانی بكاربندم.

  كرمی گفت: آنچه تاكنون اتفاق افتاده مثبت وناشی از توجه خاص مسوولان به تكواندو بوده است و امیدوارم این روند تا پایان برگزاری بازیهای لندن تداوم یابد.

  یوسف كرمی فعالیت در رشته تكواندو را از اواخر سال 70 آغاز كرده و سال 77 به عضویت تیم نوجوانان در آمد. وی در حال حاضر به عنوان عضو تیم ملی تكواندو كشورمان در اردو حضور دارد.

  این ورزشكاراهل میانه دربازیهای المپیك آتن موفق به كسب مدال برنز شد،ولی در المپیك پكن حضور نداشت.

  نوشته توسط محمد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.